Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ilyen polcot keresnék a...

Ilyen polcot keresnék a szobámba vagy nagyon hasonlót. Hol lehetne beszerezni? (Lent videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=vQzMZjgX1cE&feature=player_pr..


2:20-tól a háttérben az a nagy, fehér szekrény/polc.


2011. máj. 12. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem sehol. szólsz egy bútor-asztalosnak és megcsinálja.
2011. máj. 12. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is az asztalost ajánlom. Nem olcsó mulatság. Nyilván sokkal jobban jössz ki, ha megveszed készen. Az én szobámat apránként asztalos bútorozta be. Nagyon jó meglátásai voltak. Sok ötletet tanácsot adott, hogy mit hogyan. Már lassan kész. Lehet rajta látni, hogy teljesen egyedi. Ez az ami nagyon tetszik benne. Minden pontosan ott és úgy van, ahogy azt ketten megterveztük.
2011. máj. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kerdezo: ha kell tudok egyet ajanlani, akinek a munkadij, altalaban a butorlapok felenek az osszege. bar a tobb apro darab miatt itt lehet dragabb. ha erdekel keress meg privatban.
2011. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de aztan ki tudja, lehet ismered is. az orszag minden szegletebe jart mar. :)
2011. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!