Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mosogatogépet szeretnénk...

Mosogatogépet szeretnénk venni. Milyet ajánlotok? Melyik éri meg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Bosch van ,nagyon jó.
2011. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az AEG mosogatógépek is nagyon jók! Nekünk olyan van, már 4 éve használjuk, még egyszer sem romlott el.
2011. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi:)
2011. máj. 16. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem whirlpoolom van és jó de a bosch is jó!
2011. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát kivel szórakozik az a fas kalp barom az annyával ez már mindennek a teteje hát lopomén a pénzt? ez tűrhetelen . nem megengedhető amit a hunday művel a picavakáráson kívül mást nem csinálnak a gyárban most végképp kiakadtam megveszek egy r0hadt hundy mosogatógépet 60 ezer ft ér és semmit sem ér megvan egy éve és ha hatszor elmosogatott normálisan folyton elromlik és szedhetem ki belőle a retkes edényeket mert nem indul ha ennyire szar az a r0hadt gyár akkor ne gyártson!!!! hát hol élünk??a krva isten nyomkodja bele a fasát de a pénzt el tudják kérni a betyár krva istenit a boldogságba himbálozó krvaisten hogy nem bassa rá a hadiadót!!!! ezt műveli velem ez a szar mosogatógép amint megcsinálják jön a másikbaj nembaj most vettem egy whirlpoolt az legalább ismeri a program időtartamát és normálisan el tud mosogatni!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolso:)Káromkodni az tudsz joggal:))))Én is worlpoolon dolgolkodom.
2011. máj. 18. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
hát de már annyira felidegesített mindig szétszedték a konyhabútoromat és meguntam és szétvertem kalapáccsl másnak a fasszával verjék a csorjánt és nekm osztogatták a tanácsokat nekem nemkell tanácsokat irogatni nekem mer tudom hogy hogy kell használni aztmég nekem mondták hogy vigyem a szervizbe hát mivel a hátamon???? ezt nem lehet megtenni egy emberrel a bödös k_rva isten nyomkodja bel a fasszát az ilyen emberbe na már megint tiszta ideg vagyok 60 ezer ft om . a betyár k_rva istenét a boldogságbahimbálozó k_rvaisten hogy nem basssza rá a hadiadtót!!!!!! na de legalább a whirlpoolban nem csalódtam csak olyan drága minden és akkor a kukába dobhatom a pénzt és annyira sokszor kellett szétszedni a konyhaszekrényem hogy a az oldalszegélyeket cserélni is kellett!!!!!! de a whirlpoolt mikor megvettem az azóta ottvan az működik!!!! és szépen!!!
2011. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!