Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen belátást megakadályozót...

Milyen belátást megakadályozót javasolsz, ami bevált?

Figyelt kérdés

A bejárati ajtónk az utca felé nyílik, sokat van nyitva a kutya miatt-aki ki-be mászkál-és az utcán mászkálók mind bebámulnak, végig látják az egész lakást.Olyan megoldás kellene, aminél a kutya önállóan ki tud menni-be tud jönni, tehát valami függönyféle, vagy nem is tudom...és hát nem ezt a színes műanyag csíkokat gondoltam..

Köszi az ötleteket!!


2011. máj. 17. 07:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Például kutyaajtót, ez nem annyira ronda szerintem, és egy csomó méretben van, tehát meg tudod venni a lehető legkisebbet, amin még átfér a kutya.

Itt vannak pl: [link]

2011. máj. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elhúzható függöny: zuhanyfüggöny, sötétítő függöny, sűrűn redőzött csipkefüggöny
2011. máj. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a kutyaajtó lenne a legjobb.

addig meg vegyél bambuszrolót.

2011. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Boltoknál szokott lenni az ajtó fölött ilyen lelógó izék. Na olyan kellene neked
2011. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen lelógó izékre gondolsz...
2011. máj. 18. 06:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Sztem a válaszadó arra a lelógó valamire gondolt, ami a te általad nem akart színes műanyag csíkok módjára "működik", csak vastag puha szövet-szerű anyagból készül.
2011. máj. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát.. még mindig nem nagyon tudom mi lehet, errefelé nincs a boltok ajtajában semmi.Képet nem tudtok küldeni?
2011. máj. 18. 19:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Kutyaajtó, valamilyen díszfüggöny.
2011. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A kutyaajtó nem jó megoldás, nagytestű, a fél ajtót ki kellene vágni. Tényleg valami esztétikus, kifejezetten ajtóra való függönyszerűség, mobil térelválasztó kellene, és ha még illeszkedne egy kicsit a mediterrán stílushoz...hát az már hab a tortán lenne!
2011. máj. 19. 07:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Most ez lehet, hogy fura ötlet, de mi volna, ha akkor kettévágnátok az ajtót, az alsó része lenne a befelé-kifelé nyíló, a felső meg ugyanúgy rendes, mint az amerikkai filmekben.
2011. máj. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!