Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudnám eladni a dolgainkat...

Hol tudnám eladni a dolgainkat sürgősen?

Figyelt kérdés

Már próbáltam a teszveszt a vaterát, de senki még csak nem is érdeklődik egyik eladó dolgunk után sem.Nem itt akarom hirdetni csak segítsetek kérlek hova tegyem fel ahol nagyobb esélye el tudnám adni a dolgaimat.

Sürgősen pénzt kell csinálom és csak abból tudok,hogy a lakásból minden mozdíthatót eladok.

Kis asztal, rattan szék, bárszekrény, relax fotel, ruhásszekrény, tv, gitár, babakocsi, rácsos kiságy,légzésfigyelő,stb.

Segítsetek kérlek sürgős


2011. máj. 19. 21:20
 1/7 anonim válasza:
esetleg az expressz-re is feltölthetnéd, vagy közösségi portálokon keresztül üzenőfalon. Más most nem jut eszembe. Sok sikert!
2011. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jófogáson próbáld meg.
2011. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha vannak IKEA cuccaid, akkor az Index fórumán van adok-veszek topic, ott tudsz eladni.
2011. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sürgősen eladni = áron alul eladni.

Ha gyorsan kell a pénz, akkor sajnos mindenért csak keveset tudsz kérni. Ha rendes árat akarsz értük kapni, ahhoz várni kell kicsit.

Ha lenne időd, akkor az eBayt javasolnám a könnyen postázható tárgyaknak - sokkal nagyobb piac.

Egyébként: műszaki cikkek - hardverapro.hu; mindenféle: expressz.hu.

2011. máj. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az expressz.hu-t is szoktam figyelgetni, rengeteg hirdetés van fönn mindenféle kategóriában. Abban viszont egyetértek az előttem válaszolóval, hogy gyorsan eladni azt jelenti, hogy áron alul. Ha sokért írod ki, senki nem érdeklődik. Sajnos ez van.
2011. máj. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy árprobléma lehet. Én újszerű dolgokat hírdetek új árnak a feléért, különben senki rá sem néz. A TV-en viszik főleg a babaholmikat, de a kisbútorokat is. Csak elég nyomott áron.
2011. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kutyák és macskák válasza:

Nézd meg ezeket is:

[link]

[link]

2011. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!