Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a legjobb otthontervező...

Melyik a legjobb otthontervező program?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Quake3 Radiant pályaszerkesztő :P
2011. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom meg a sims is. De most komolyan!
2011. máj. 27. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért, azzal mi a gond ha játék pályaszerkesztőben akarod megtervezni az otthonodat? Ha mást nem, legalább a falakat.

Még titkos helyeket is rakhasz :D

2011. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen. :) De azért tudtok mondani kimondottan erre a célra kitalált programot, ami jó is. Mert használtam a 3D Home Architect-et, de az pocsék volt.
2011. máj. 28. 17:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a játkékok ellen szólnél... :)

Régen nagyon szerettem ezekkel játszani 8pl sims) de még véletlen sem lehet méretarányosan megtervezni vele a házat..!! :) Szóval semmiképp sem ajánlom.

Az ikeának vannak tervező programjai, de az inkább brenezéshez szól. Néhányat próbáltam már, amivel rendesen a falakat is meg lehet tervezni, de szinte mindegyik borzasztó volt. vagy grafikailag, vagy irányíthatóság, kezelhetőség szempontjából.

2011. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

google sketchup

Ezzel lehet 3DB-ben tervezni (nem csak házakat), ingyenes. Nekem nem sikerült vele komoly rajzot csinálni, nem sikerült megszoknom a kezelését.


Komolyabb program az ARCHLine.XP nevű, ennek van próbaverziós változata is. Nekem csak a 2D van meg hivatalosan, az használható, jó program. A többi termékét nem használtam, de a promo videók érdekesek.

2011. jún. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Próbáld ki a Sweet Home 3D-t. Magyar nyelvű. Ingyenesen letölthető. Kezelése egyszerű. Lényegében mindent tudsz benne szerkeszteni a falvastagságtól a színeken keresztül.

Be is tudod rendezni a megálmodott csodát.


[link]


Egy próbát megér!

2011. jún. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kipróbálom mindegyiket, bár azóta már úgy döntöttem, hogy fogom a papírt meg a ceruzát és azzal ügyködök, de azért kipróbálom.
2011. jún. 1. 21:55
 9/9 N.Balu válasza:

A feleséged személyisége és ízlése.


(Ne! Nehogy rendszergazdaként futtasd ezt a programot! Mindig nézd meg, mit akar csinálni, és ne engedd, hogy egyetlen "kibútoroz-bebútoroz" lépésben, babakuckóvá változtasson egy egész legénylakást. Vannak jó ötletei, néha szuper ötletei vannak, de ha teljes hozzáférést adsz neki az otthonhoz, akkor azt nagyon megbánhatod.)


És tudod, mi a legdurvább?

Hogy ez nem vicc. Csak szó szerint válaszoltam a kérdésedre.

2011. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!