Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet ilyesmi képkeretet...

Hol lehet ilyesmi képkeretet találni? (Kép)

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, úgyhogy nem nagyon ismerem a lakberendezési boltok kínálatát, de ha egyszer megyek mondjuk IKEA, Kika, ilyenek környékére, akkor szívesen vennék ilyet. Igazából nem is keret, hanem úgy lehet berakni alá a képeket.

[link]

Köszi előre is :)


2011. jún. 4. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is vidéki vagyok!

Ha látsz egy fekete egyszerű keretet, kiveszed a hátlapját raksz rá fekete gumit keresztbe, mint ahogy a képen van hátul megkötöd és visszateszed a keretbe és már kész is van!

Sok sikert, szerintem ezt én már láttam valamelyik kreatívos honlapon, ahol elkészítették, mert nagyon ismerős!

Szerintem vegyél egyszerű keretet és készítsd el sajátkezűleg, én legalább is ezt tenném a helyedbe:)!

Sok sikert az alkotáshoz, üdv két gyermekes Anyuka.

2011. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ilyen képeket az interneten, jpeg vagy bármilyen formátumban
2011. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

KépKERETET, idióta. :'D

Első: közben már próbálkoztam, egy kicsi kereten kísérleteztem ilyen kicsit vastagabbfajta gumiszalaggal, de nem igazán jött össze. :( Úgyhogy továbbra is nyomozok... Köszi azért :)

2011. jún. 14. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!