Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mondanátok igénytelen, de...

Mondanátok igénytelen, de szép növényeket? Ami megmarad félhomályban is, stb.

Figyelt kérdés
mikor kertes házból panelba költöztünk(földszint) sorban meghaltak a növényeink. :( most szeretnék venni újakat, de nem értek hozzá, nem tudom, minek van esélye túlélni.
2011. jún. 5. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Zamioculcas. Tehetség kell hozzá, hogy kinyírd. Vízpiálma, csak mindig álljon alatta pár liter víz (egyébként a lakás miatt is nagyon javaslom, párásítja a száraz levegőt). Meg van ilyen zöld futónövény: [link] ez is elég igénytelen.
2011. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én találtam egy ilyet:

[link]

2011. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hasznos válaszokat!! fogok beszerezni ilyeneket :) hol érdemes növényeket venni? az sem baj, ha még picik. melyiket függeszthetem fel (függő virágtartóba)?
2011. jún. 5. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha veszel növényt, akkor lehetőleg virágboltban vedd, teszkós virágot egyszer vettem és behozott valami csúnya fertőzést :( bár lehet, hogy csak nem volt szerencsém.

De a legokosabb, ha ismerősöktől kérsz hajtást, ezeket a növényeket könnyű hajtatni, és így nem kerül még pénzbe sem. Függeszteni a futó jellegűeket lehet, de elsőre szerintem még ne akaszd fel őket, tedd inkább olyan helyre, ahol jobban szem előtt vannak, hogy lásd, ha mégsem jó nekik nálad. Amíg kicsik, addig meg úgysem mutatnak jól kaspóban.

2011. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a dudva szép zöld és mindig nő ha lehugyozod is megmarad ha este nincs kedved retyóra mászni akkor buuum bele praktikus ingyen van
2011. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!