Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Héra festék milyem, nagyon...

Héra festék milyem, nagyon tetszenek a szinei, jól be fogja a falat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
be
2011. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen befogja már egy rétegben, csak ne hígítsd. Mi sajnos először beleöntöttünk egy kis vizet, hogy hígítsuk, de nagyon csúnya foltos lett. Viszont hígítás nélkül egy rétegben felhordva gyönyörű, intenzív színe van. :)
2011. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Be,csak viszonylag nem a legolcsóbb.
2011. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csalódtam a hérában. Sima fehéret vettem, zöld gipszkartonra festettem vele, de 2 jó tocsogós erős réteg sem fogta be rendesen, még mindig látszik alatta a züld, ill. hogy hol lett glettelve. De harmadik rétegre már nem volt sem erőm, sem türelmem.

Máskor a sima, sokkal olcsóbb polifarbe simán fedte...-

2011. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
nagyon sötét lila duluxot is elfedte a lime színű héra! csodálatos színe van, nagyon szeretem. csak ne spórolj vele, adjad neki rendesen. hígítani sem kell.
2011. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jó a héra, de árban jobban jársz a dulux-szal, ami ugyanolyan jó.
2011. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a Poly Farbe-t ajánlom, igaz sokkal drágább mint a többi, de olyan gyönyörű falad lesz, hogy csak na.
2011. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!