Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bordó bútorhoz, meggyszínű...

Bordó bútorhoz, meggyszínű kanapéhoz milyen fal menne?

Figyelt kérdés

Anyuék elmennek pihenni pár napra nem sokára. (25-dik házassági évforduló).

A nappalit szeretnék egy ideje felújítani, de sajnálják rá a pénzt. Tesóimmal kitaláltuk, hogy amíg nincsenek otthon, kifestünk, és átalakítjuk a szobát.

Vettünk már parkettát, ami menne a bútorhoz, de a fal színét nem tudjuk eldönteni.

Anyu a fehéret szereti, de amikor nálam, vagy a tesóimnál van, mindig mondja, hogy úgy irigyel bennünket, amiért színesre mertünk festeni a falat.

Milyen színt javasolnátok?


2011. jún. 8. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel a bútorok színe meghatározó, így valami világos szín illene. Pezsgőszín, madártej szín, bézs, nagyon világos barna, mogyoró színek.
2011. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szekrénysorom cseresznye-fából van, a garnitúrám nekem is bordó. Ehhez az ú.n. napsárga-színt választottam a falra (kevés ideig süt be a nap). Tehát én inkább szavaznék a mogyoró, homok, halvány mustár színekre, mindenesetre egy olyan színre, amely mellett a bútorok színe még domináns marad.
2011. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
krém, drapp, homok - mégsem fehér, de mégis színes!
2011. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A krém, a tojáshéj szín nagyon kiemelné a bútorokat! Mivel a fehérnek bizonyos árnyalatai ezek, nem is fog megijedni anyukád. Az erős színek riasztó lehet azoknak, akik a fehéret szokták meg. Gratulálok, remek ízlésed van, nagyon szép lesz a lakás!:)
2011. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a bordő ülőbútor mellé hófehér falat ajánlanék vagy csinálnék és hogy ne legyen olyan egyhangú a kanapéval megegyező avgy nagyon hasonléó hozzá illő bordó színnel pár függőleges csíkot festenék a falra. kisebb szélességűt is és nagyon szélességűt is :D
2011. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!