Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerettek vásárolni az Ikea-ban?

Szerettek vásárolni az Ikea-ban?

Figyelt kérdés
MInőségileg mennyire jo?
2011. jún. 15. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert olcsó dolgaik (is) vannak. Nem képviseli a csúcsminőséget, de átlagos használatra teljesen megfelel.
2011. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én csak az olcsó dolgaikat veszem,mert ami már minőségi lenne,az drágább mint máshol.
2011. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a svéd húsgolyójukat szeretem. Nagyon finom.
2011. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Taticsa válasza:
100%

Svéd húsgolyó--nyammi-nyammi

Ami jó az télleg megvehető olcsóbban máshol

2011. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
szeretem, nagyon!!
2011. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek ott vásárolni, mert tök jó,hogy "családjaik" vannak. tehát veszek egy nyír színű könyvespolcot akkor később tudok venni ugyanolyan nyír színű dohányzóasztalt, számítógépasztalt, szekrényt stb. Szóval így egységes a nappali
2011. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pont az a jó benne, hogy van alacsonyabb és prémium kategóriás termék ugyanabban a típusban.


menő, de mégsem sznob.


én nagyon szeretek ott vásárolni, a legjobb, h ötletes, praktikus dolgaik vannak, amit máshol nem kapsz meg. sok cuccom van ikeából (kanapé, dohányzóasztal, laptop párna és asztal, ruharendszerezők, konyhai dolgok, tárolódobozok) máshol sztem nem kaptam volna ilyen jól használható és olcsó cuccokat.

2011. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Azt szeretem, hogy jó, ötletes és praktikus dolgokat kínálnak. Több bútorom is tőlük származik, dohányzóasztal, ágy, amit nagyon szerettem, de kénytelen vagyok eladni, egy Jerker számítógép asztal.


Nagy előnyük a variálhatóság. Több bútor elhelyezhető nappaliban, hálóban, fűrdőszobában, előszobában.


Érdemes tervezgetni, jelölgetni az árukat a honlapjukon, és 2-3 havonta elmenni bevásárolni az éppen aktuális dolgot.


Most lesz náluk egy nyári vásár 30-40-50%-os árengedményekkel.

2011. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek! De valamiért azon a szinten, ahol a berendezett szobák vannak mindig rosszul leszek és szédülök, nagyon nyomasztó az egész. Így ha megyünk egyenesen le a piactérre megyek és akkor nincs baj :)
2011. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem,nem szeretek...



imádok^^

2011. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!