Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Építkezünk és a ház berendezés...

Építkezünk és a ház berendezése nem könnyű dolog. Egy lakberendező mennyiért vállalná?

Figyelt kérdés
Saját ötletek persze vannak, de az a plussz hiányzik, hogy tényleg szép legyen minden. A festés, színek terén viszont tanácstalan vagyok. Ki tud segíteni?
2011. jún. 20. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Drága a lakberendező, százezres összeget simán elkér.

Sokat segíthet, ha olvasol lakberendezős, lakásszépítős blogokat, és ha találsz jó ötletet, azt kiírod valahová. Aztán meglátod, mennyit tudsz hasznosítani.

Találd ki, milyen stílust, színvilágot szeretnétek, és járd körül, mi kapható az adott stílusban.

Érdemes böngészni a vaterát, ha van időd, néha kincsekre lehet bukkanni, olyan tárgyakra, amit boltban tuti nem kapsz meg.

Hosszú távon praktikus, ha az alapvető, drágább bútoraitok viszonylag semlegesek, így könnyű bármilyen stílusra váltani, elég csak mondjuk a lámpákat, textileket kicserélni.

2011. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy jó lakberendező, akár a felhasznált összeg 10%-át is elkérheti.
2011. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nézzetek körül internetes oldalokon,

pl.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


és vannak "interior design" könyvek is, nagyon jók, érdemes belenézni.

2011. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, nagyon jó oldalak.
2011. jún. 22. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj neki Magad!

Jó útmutató [link]

Szerintem ilyesmiért felesleges pénzt kiadná,bár mondjuk a lakberendezőknek is meg kell élniük valamiből.

Sok sikert!

2011. nov. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!