Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Babzsák fotelt fogok varrni,...

Babzsák fotelt fogok varrni, egy ketszemelyes 150*80*100cm-esbe hány kg töltelék kell?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok erről infót a neten.
2009. márc. 24. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
2009. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10 kg, ez úgy 0,4 m3. Én 270 literes zsákokban vettem, egy zsák nem elég. Kettőt kell venned. Ha érdekel én tudok olcsón, vagyis olcsóbban , mint a bolti, vagy tüzépes ár.
2009. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2.válaszoló...igen érdekelne ez a polisztirol golyó dolog, leírnád privibe hogy hol és mennyiért, és akkor két zsák kellene...én úgy gondoltam,h.másfél zsák körül beletöltenék először és ha kell még pótolnám! Köszi az infókat!!!:)
2009. márc. 24. 12:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírnám, de nem tudok neked privit írni. Írj te nekem.
2009. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
60%

Sziasztok! Engem is érdekelne az olcsó polisztirol beszerzési lelőhely.

És ha tudtok olyan helyet ahol olcsón lehet erős anyagot venni (pl. bútorszövet, vászon és karton anyag) azt is írjátok meg légyszi.


Köszi előre is :)

2009. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Küldjétek már el légyszi nekem is, engem is érdekel.

Köszi

2009. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ménesi Szabolcs válasza:
Mi a babzsákfotel ülőfelületéig szoktuk tölteni a polisztirol gyöngyöt. Vegyünk pl. egy 90cm átmérőjű és 120 cm magas babzsákfotelt. Ennek az ülőfelülete 60cm-nél kezdődik. Tehát 45^2*pi*60 / 1000 az közelítőleg 380L. Nekünk ez a képlet jött be. Ha többet töltesz bele, a fotel keménnyé, kényelmetlenné válik. Ha kevesebbet, belesüppedsz. Persze érdemes több gyöngyöt venni, mert idővel és az igénybevétellel egyenes arányban veszít a térfogatából. Ha gyöngyöt szeretnél vásárolni, keress privát emailben.
2011. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ménesi Szabolcs válasza:
Még néhány gondolat... A hány kiló, az nem egy jó meghatározás. A forgalmazók is literben mérnek... A golyók annál jobban tartják az alakjukat, minél apróbb szeműek. Az ideális szemcseméret 3-4mm. Tüzéptelepen is meg lehet venni a polisztirol gyöngyöt, de azt első sorban betonadalékként árulják. A betonadalék gyöngy felületkezelve van, hogy a beton jobban tapadjon rá. A babzsákhoz ez az adalék kifejezetten nem kell. Mi a gyártótól adalékmentes gyöngyöt vásárolunk és forgalmazunk.
2011. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!