Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szobafestés, nem tudom mitévő...

Szobafestés, nem tudom mitévő legyek, Rózsaszín és?

Figyelt kérdés
Én egy lány vagyok 18 éves, és egyszerűen nem tudom eldönteni hogy milyen színű legyen a szobám :S Abban már biztos vagyok, hogy az 1ik fal rózsaszín lesz. de milyen legyen a másik?....én valami világosra gondoltam.. e nemtudom :( (bútorok,szőnyeg új lesz)Szeretem a csajos dolgokat de nem akarom túlzásba vinni a dolgokat :)
2011. jún. 26. 15:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
51%
v.zöld? :)) 13L
2011. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
világos citromsárga! A húgomé rózsaszín+ citromsárga, nagyon mjól mutat!
2011. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
85%
esetleg világos barna
2011. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is valami sárgás, de ne erős, csak valami pasztell szín, ne citromsárga, hanem inkább vajsárga
2011. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a limezöld tényleg megy hozzá. egyszer jártam egy vendéglátóipari egységben, ahol ez a két szín volt a falon, és nagyon jól mutatott.
2011. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ign a zöldre és a sárgára én is gonoltam :) .. és esetleg a narancssárga? vagy az már nagyon vad nem?

szerintetek a függöny és a szőnyeg milyen legyen?... én a szőnyeget pinkre szeretném. de a függönnyel gondba vagyok :S

2011. jún. 26. 16:20
 7/12 A kérdező kommentje:
vagy a szőnyeg leegyen inkább világosas kréms színű és a függöny legyen pink?
2011. jún. 26. 16:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálnám, hogy legyen benne mind a 4 szín.


Szerintem nem túl vad a rózsaszín és narancssárga együtt, lehet, hogy az enyém is olyan lesz, különben is neked kell, hogy tetsszen.


Én magam részéről úgy csinálnám, hogy rózsaszín és élénk világoszöld lenne a fal, és narancsszínű a szőnyeg, sárga a függöny. Az ajtó meg kék lenne, vagy lila. :)


De ha neked ez nem tetszene így, akkor bármelyik variációval jól nézne ki.


Például szenvedélyes szobát kapsz, ha rózsaszín + narancs falad lesz esetleg, és sötétpiros függöny.


De láttam már olyan függönyt is, hogy két függöny volt egymás mögött, az egyik egy sötétebb szín, a másik egy világosabb. Az is nagyon jól néz ki.


Vagy ha minden szín tetszik, így is megoldhatod: kiválasztasz két alapszínt a falad színeként, és ezekre festesz/ragasztasz szép falmintákat (lehet kapni ilyen matricát vagy sablont). Vagy esetleg teszel rá tapétacsíkot egy megfelelő helyre. Így több színt is be tudsz csempészni a szobádba. :)

2011. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A világos színű szönyeggel csak az a baj, hogy minden meglátszik rajta, nehéz tisztán tartani, esetleg elszíneződhet egy idő után.
2011. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

17:05 Köszi az ötleteket. Szerintem falmatricákat veszek :)


Igen .... én is attól félek, hogy elszíneződik vagy, hogy csúnya foltos lesz 1 idő után :S

2011. jún. 27. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!