Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy oldjam meg? Fontos...

Hogy oldjam meg? Fontos (részletek lent)

Figyelt kérdés
panelban lakok 10.en mikor nagy az eső van h az ablak szivetelése miatt picit beázik a fal.. szeretném ujrafesteni a szobát.. a fesétéket hogyan védhetném a leázástól? van valamilyen átlátszó védő lekk v festék?
2011. jún. 29. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg az ablaknál a hibát és szigeteld le, akkor nem fog ázni. Purhab és sziloplaszt a barátod.
2011. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ de a festékkel is szeretnék vmit h védve legyen régebben ugyanis 1x már volt példa arra is h fentről beázott.. azt elvileg megcsinálták csak nemhiányzik még1 olyan :/
2011. jún. 29. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
A festékkel nem nagyon tudsz mit kezdeni, ha körbefested a szobátés felülről rákensz egy réteget, attól még be tud menni alá. Én egyébként azt csináltam, hogy tartok itthon tartalék festéket, mert egyszer már mi is jártunk így, ha megint ez lenne, akkor egyszerűen átkenem majd egy soron.
2011. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értemm köszönöm :) azért akartam mindenképpen védeni a festéket mert ugy terveztem h fehér fal és majd kidekorálom (imádok rajzolni/festeni) de max majd akkor azt is kijavitom
2011. jún. 29. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az ázást kéne valahogy megoldani először. Külömben meg vannak már speciális festékek / fürdőszobába konyhába valók/ amiről lepereg a viz törölhető mosható minden szinben kapható /nem olajfesték/
2011. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :) konyhába is olyannal van de annak elég fura szine van :S de majd szétnézek :)
2011. jún. 29. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
21,59 vagyok Dulux a neve a festéknek keresd meg a keresőben nagyon jó minőségü festékek én is használtam 2 éve és a falam gyönyörü
2011. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi megnéztem fehér és bordós stimmel viszont ebből ezekszerint fekete nincs?
2011. jún. 29. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!