Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen papírral tudnám ezt...

Milyen papírral tudnám ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Most festjük a lakásunkat és nagyon tetszik, hogy a falon vannak faltetoválások. Mi is szeretnénk ilyet a falra de nem matrica formában, hanem festeni. Ki is találtuk a mintát meg is van a méret, de olyan papírra szeretném, felrajzolni, amiről utána kivágom, és csak a falhoz feszítem, és magát a papírt festem le, és a minta ott marad. De ehhez sima nagyméretű papírt is használhatok nem fog elázni.

Ilyesmire gondolok.


[link]


2011. júl. 1. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez így szerintem nem annyira jó ötlet, mert a papír alá bemegy a festék. Rajzold fel a falra ceruzával a mintát és

azt fesd ki! Vagy ha mindenképp sablonnal akarod, akkor szerintem vegyetek graffitifestéket és fújjátok, az nem áztatja el a papírt.

2011. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vagy vesztek öntapadós fóliát abból kivágod felragasztod (de nem simítod rá teljesen csak finoman) átfested és óvatosan leszeded. a fólia tuti nem ázik át és egy éles pengével könnyű kivágni a mintát.
2011. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!