Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Modern konyhába kenyér tárolás...

Modern konyhába kenyér tárolása szekrényben, fiókban? Most csináltatnánk új bútort

Figyelt kérdés

Modern konyhánk mahagóni, szappanmart ajtókkal és hosszú minimál fogantyúkkal.


Most csináltatnék kiegészítésként bútort.


Mutatnátok ötleteket, linkkel hogy a kenyér, péksüti tárolását hogy oldjuk meg?


Elvileg van egy kész konyhám, pulttal, és ez fölé szeretnék a pultra rá +90cm magas szekrényt (ekkora a hűtő magaSSÁGA)így lenne 3 részre osztva a szekrény

1legfelül a tálaló tejüveges szekrény felnyitósra, alá egy polcos rész a mikrónak, és a legalsónak maradna fölös 20-25 cm, erre találtam ki, hogy kenyér tárolására jó lenne, de ez ugye a pulton "ül" és nem tudom fiókos lenne a jó, vagy felnyitós szekrény...

Vagy szedjük fel a pultot ezen a részen és csináljuk úgy mintha folytatólagos lenne a szekrény felfelé?


Adnátok ötleteket?

Képeket esetleg?


2011. júl. 3. 18:46
 1/4 anonim válasza:
Sok időd van az már biztos... a kenyeret fiókban szokták, kenyeres fiókban. Mellé fér a zsömle is. :)
2011. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nállunk egyszerűen bent van a konyhaszekrényben (igaz az padlótól plafonig tart) egy kenyér tartóban.

A pulton nem jó egy egyszerű kenyér tároló? Biztos, van oylan ami oda illik.

[link]

Kenyér miatt, ekkora fejtörést.... :D

2011. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
omg. vegyél egy inox kenyértartót, és tedd rá a pultra. ennyi.
2011. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
van sima kenyertartonk de kb 1 kg kenyer se fer bele,es mivel most varialjuk at a konyhat gondoltam csinaltatok egy olyan szekrenyt ami kimondottan erre szolgalna
2011. júl. 5. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!