Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen iróasztalt vesztek a...

Milyen iróasztalt vesztek a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Kislányom most megy elsőbe.Nagy dilemmában vagyunk az iróasztalt illetően.Az,hogy valami helyes,kislányosat akarunk,az biztos.Ti dönthetőt vesztek,vagy hagyományosat?Most,hogy utánaolvastam a döntehtőnek,egyáltalán nem hülyeség,sőt még a magassága is állitható.
2011. júl. 16. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Unokaöcsémnek ezt úgy oldottuk meg hogy a munkahelyemen lévő íróasztalt hazavittem és kicsit rendbe raktam, bútor matricázás, fiókokat rendbe raktam és a kis szekrénybe is építettem egy kisebb fiókot. Ez egy nagy ajándék volt a szülőknek és megspóroltak egy csomó pénzt a gyerek meg persze nagyon örült neki. Olyan íróasztalt nem érdemes venni amit áruházakba kínálnak hogy otthon össze kell szerelni az instabilitása miatt, tudom mert régen a barátnőm könyveivel raktam tele amikor ideköltözött és eléggé elferdült, úgy kellett meg erősíteni a rögzítést. Tanácsom az hogy beszéljetek egy asztalossal hogy rakjon össze nektek egy stabil tartós asztalt ami nem 2 évet fog kibírni hanem jóval több időt.
2011. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem anno anyum fenyő íróasztalt vett. stabil, egyszerű kis cucc volt, de jól használható.

lassan 20 éves, és még mindig egyben van. most az egyik barátnőmnek adtuk, mert költöztünk, és nekünk már nem volt rá szükségünk.

2011. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem úgy is vennétek majd a lányotoknak számítógépet, így asztalra is szükség lesz... Összeköthetnétek a kellemest a hasznossal, s vehetnétek egy számítógépasztalt. A általában vannak tartó fiókjai, melyekbe a könyvek s egyéb dolgok elférhetnek. Nálunk is így van, a testvérem nagyon élvezi, ha befejezte a tanulást elkezdheti azonnal a megérdemelt számítógépes játékokat!!! :D
2011. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! (: Igen,a párom is azt mondja hogy praktikus a számitógép asztal ami iróasztalként is funkcionál.A legtöbb már ilyen,ahogy nézegettük.
2011. júl. 17. 05:28
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Az én kisfiam is most kezdi majd a sulit,1 éve nézem különböző bútorboltokban az asztalokat,de egyik sem az igazi.

Közben kaptunk egy számítógép asztalt,teljesen egyszerű,még fiókja sincs,csak az a görgős billentyűzet tartó,de nincs is szüksége rá,mert az asztal mellett van egy ikeás szekrény,amiben anno a játékai voltak,így abban lesznek majd a sulis cuccai.

Persze,ha megtalálom az igazit,akkor kicseréljük:),addig jó lesz,mert iskola otthonos rendszer van a suliban,itthon nem kell alsó tagozatban tanulnia.

2011. júl. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!