Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Padlószőnyeg vásárlás előtt...

Padlószőnyeg vásárlás előtt állok! Világos vagy sötét?

Figyelt kérdés
Tapéta van még...ami világos bézs és zöld leveles, van egy fekete kutyám és egy fehér macskám...milyen szőnyeg illene? A bútor világos bükk. Világos szőnyegen a kutyaszőr, sötéten a macskaszőr látszik meg :D mi legyen a döntés?
2011. júl. 31. 23:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Laminált padló...komolyan, ha az drága, akkor inkább vmi jó mintájú linóleum!!!! Én NAPONTA porszívózom a sárga padlószőnyegemet, és így is undorító, de egyszer kivágom!
2011. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
SÖTÉTET NE!!! azon minden apró szösz meglátszik
2011. aug. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

00.40-es vok

2 macskám van ezt kihagytam!

De amúgy szürkét, ha mindenáron szőnyeg kell. És márványszínűt, tudod, ami olyan többárnyalatos szürke, az még a lgjobb a szőrhöz. De tényleg ne szőnyeget!

2011. aug. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

állatok mellett a szőnyeg kész öngyilkosság! inkább spórolj még egy kicsit a lamináltra, mert meg fogsz bolondulni, hiába porszívózol naponta, a szőr beleragad a szőnyegbe, és az életben nem szeded ki.


ha mindenképpen szeretnél szőnyeget, akkor vegyél egy különállót, azt el tudod vinni tisztítóba.

2011. aug. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

amellett hogy nem túl esztétikus, nem is túl egészséges dolog a padlószőnyeg. mindent magába gyűjt és az atkákat nem tudod majd rendesen kitakarítani, a levegő is sokkal rosszabb lesz, lélegzed be folyamatosan a port, a felmosás sokkal jobb...én az összeset kidobtam, ami volt.

állatok mellett pedig valóban semmi esetre sem választanám.

2011. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem egészséges a szőnyeg, de ez van...műpadló van, most volt felújítás konyha, előszoba, wc, fürdő és össze"cseszték" a műpadlómat a szobában, de annak a cseréje most nem fér bele a keretbe, tehát marad a szőnyeg, amit rárakok a műpadlóra és egyszer, ha odajutok akkor laminált padlót szeretnék mindenképpen
2011. aug. 1. 10:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem PVC van szobában, most volt festés. Nagyon imádom. Könnyen takarítható, egy pohár víz nyugodtan kiborulhat, anélkül, hogy megdagadna a fa. Kutya mellett isteni. A régi szőnyeg volt, de alig vártam kidobjam a pi.be! Összegyűjti az összes koszt és takaríthatatlan. (Ha mindenképpen szőnyeg, akkor szürke vagy világosbarna, azon nem látszik annyira kosz.)


Nekem ilyen mint a képen (kőris): [link]


Ezek is jók: [link]

2011. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kutya, macska mellé semmiképp ne padlószőnyeget! Csak egyszer jöjjön rá valamelyikre az ötperc és pisilje le, az életbe ki nem takarítod!

1000-1500 körül már lehet kapni laminált padlót, amivel nincs ilyen gond. Nem hinném, hogy szőnyeget olcsóbban találsz.

2011. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Aha a pvc is jó. De te dolgod. Majd meglátod!
2011. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Újra átgondolva a dolog, és igen nem lenne sokkal drágább a laminált padló, úgyhogy az lesz, megmondom őszintén jobban is örülök neki :)
2011. aug. 1. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!