Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyit adnátok egy sarokkádér...

Mennyit adnátok egy sarokkádért ami 120*120 as oldalfallal nagyon jó állapotban van lefolyószerelvényeivel? Alig használt!

Figyelt kérdés
Zuhanykabinunk van és nagyon szeretnénk egy kádat.Most találtam egyet a neten és az eladó azt kérdezi mennyit adnék érte.Igazából nem tudom mennyit is érhet.Szerintetek?Ti mennyit adnátok érte max?
2011. aug. 12. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Kép van róla? Linkelsz? Akkor megpróbálok válaszolni. :)
2011. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy látom, már jelentették,hogy hirdetés a kérdésed egyébként!
2011. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez azért elég pici sarokkád méret. Inkább ülőkád lehet. Nem tudom mennyit ér egy ilyen használtan.

Ha ilyenre lenne szükségem és tényleg hibátlan, akkor mondjuk 20-25e körül adnék érte. Bár hozzáteszem, hogy fogalmam sincs mennyi egy ilyen újonnan.

2011. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves második nem hirdetés tényleg venni szeretnék csak kíváncsi voltam más mennyit adna érte.Elég drágák nézegettem itt a neten 40-50-60 ezer újonnan + vagy 20-30 az oldalfal.Én is úgy gondoltam hogy 20-25 ezret adok érte szerintem annyiért megéri!
2011. aug. 12. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, megvetted? :) Mit szólt az eladó?
2011. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(Amúgy, mint látható a modik már ellenőrizték a kérdést és semmi kivetnivalót nem találtak benne.)
2011. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az eladó még idő előtt lezárta az aukciót ha minden igaz 16000.- ért ment el szóval jó ráfázott sokkal többért el tudta volna adni!Hát nem jó kereskedőnek egy biztos!!!!
2011. aug. 15. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!