Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ezek a régi bútorok körülbelül...

Ezek a régi bútorok körülbelül mennyit érhetnek?

Figyelt kérdés

kb 150 éves:

[link]

erről a kettőről nem tudok mit mondani.

[link]

[link]


2011. aug. 15. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazából lövésem sincs, de a vaterán van rengeteg ezekhez hasonló régi bútor, ott nézzél szét, nagyjából betudod lőni. :)
2011. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
keress a bútor hátulján-alján vagy valahol valami márkajelzést,vagy nevet,feliratot,betűket,és azokra keress rá a neten:) hátha kiderül honnan való és ki készítette.Ez alapján pedig az árukat is nagyjából ki lehet találni már!
2011. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
6%
Minden annyit ér amenyiért megveszik:)
2011. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem szép bútorok. Én személy szerint szeretem az öreg fabútorokat de ezeket nem sorolnám az igényes kategóriába. Az ára valószínűleg a tűzfáéval egyenértékű.
2011. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, mert egy restaurátorral rendbe kellene hozatni. Egyáltalán nem csúnyák. Egy restaurátort kellene megkérdezni.
2011. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Stílustól és állapottól függ az ár, egy art deco-t vagy egy coloniált egész olcsón meg lehet venni, a felújítás az igazán sok, ezért ha nem túl öreg és lepukkadt akkor nem ér sokat. De ezek relatív dolgok, egy parasztbarokk szekrényt meg lehet venni szinte szotyiért, viszont a felújítás lehet akár százezer is, én simán kifizetném érte mert nagyon tetszenek, de egy igazi barokk bútorért nem adnék egy fillért sem mert túl csicsás.Vigyázni kell mert akik ezzel foglalkoznak, kereskednek ezt pontosan tudják, és egy értéktelen dolgot is eladnak igen drágán.
2011. dec. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kerria ***** válasza:

Helyedben beszélnék egy ószeressel.


Nem szeretem a régi stílusúakat, de nem tűnnek csúnyának, tény, hogy egy felújítással többet érne, de jóval többe kerülne szerintem.

2012. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy alapos restaurálás nem ártana! Akkor lehet, hogy 90 ezret megér az egész, Vaterán, de ki tudja. Márkajelzést nem ártana keresni, az ilyen régieken szokott lenni.
2012. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!