Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van egyáltalán ekkora képkeret...

Van egyáltalán ekkora képkeret vagy csináltatni kell?

Figyelt kérdés

A bekeretezendő kép mérete: 63x83 cm-es. Ilyen méretű képkeretet eddig nem találtam.

Van egyáltalán ilyen, vagy ehhez csináltatni kell keretet?


2011. aug. 17. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég egyedi, de vehetsz nagyobbat és akkor van egy fehér háttér, középen meg a kép (ha fotóról van szó, csak akkor néz ki jól), vagy csináltatsz, de ha rám hallgatsz, veszel pár ilyen lécet, leméregeted és megcsinálod. Én is mindig magamnak csinálom, pedig lány vagyok. :)
2011. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hét igen, a nagyobb nem lenne jó, mert fekete a kép alapszíne.

Az ötletet köszönöm, lehet, hogy ez lesz :)

2011. aug. 17. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Képkeretező vagyok. Az előttem szóló jól írta, ha fotóról van szó, kimondottan jól néz ki, ha a képtől nagyobb a keret, de ha nem illik hozzá a fehér háttér, lehet kapni színes kartonokat is ívben, kiválasztod a fotóhoz illő színt és azt teszed alá. Nem is árt hozzá egy kis szegély, mert ha fekete hátterű képet szegély nélkül keretezel, "összenyomja" a képet.
2011. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Magának a képnek van egy sárga szegélye.

Ez lenne a keretezendő kép:

[link]

2011. aug. 18. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Fekete kartont tennék alá aminek a széle kilátszik, hogy hány centire az ugye attól függ mekkora keretet kapsz. Jól illene hozzá egy szürkés, vagy ezüstös keret.
2011. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!