Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ez milyen szőnyeg? Mennyit...

Ez milyen szőnyeg? Mennyit érhet kb?

Figyelt kérdés

Van egy szőnyegem, kb. 10 éve örököltem, szeretném eladni de, nem tudom mennyit érhet. Nem tudom milyen anyagból van, kézi vagy gépi készítésű stb. Semmilyen címke nincs rajta, 330x250cm a mérete. Nagyon jó állapotban van, szerintem szó szerint hibátlan, mintha új lenne.


Szóval ha valaki feltudna tájékozatni, azt nagyon megköszönném.


Képek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. aug. 20. 10:22
 1/2 tetris ***** válasza:

Gépi perzsának nézetm, az újkori értéke sacc/kb 70-100.000,- Ft lehet. Esetleg a szőnyeges netoldalakon utána lehet nézni, mibe kerülnek újonnan.

Mivel már nem teljesen új, egy kicsivel olcsóbban kellene eladni. Egyébként nagyon szép szőnyeg, jók a színei is, nem lesz nehéz eladni.

2011. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Szeretném meghirdetni, azonban senkit nem szeretnék „átverni”, és persze azt sem szeretném, ha engem vernének át, ezért is érdeklődők.

Amikor fényképeztem, a barátnőm segített kicsomagolni, ő azt mondta szerinte ez új. Tényleg szép állapotban van. Mivel örököltem, semmit nem tudok a korábbi előéletéről.

Szerinted hol próbálkozzak eladással? Vatera? Van esetleg olyan szőnyegbolt ahol megveszik? Milyen irányárat célozzak meg?

2011. aug. 20. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!