Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szobadíszítési ötleteket tudtok?

Szobadíszítési ötleteket tudtok?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. A szbám kicsit kicsi, a falak narancssárgák a szekrének ajtaja kék. Az ágyan is. Fel szeretném dobni hogy vagány legyen meg van egy kis plusz pénzem is úgyhogy venni is tudok magamnak cuccokatXD Remélem sok válasz leszXD
2011. aug. 30. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi pont tegnap fejeztük be a fal kifestését. Ez elég olcsó dolog, kell egy csomag tempera vagy akrilfesték, és azt festesz a faladra, amit akarsz. A neten egy csomó minta van, de persze magadtól is kitalálhatsz. A szekrényajtókat is nyugodtan lehet így dekorálni.

Amit még nem csináltunk meg, de tervezem: cipőnyomokkal végigrakni a falat meg a plafont kacskaringósan, olyan pókmalac-stílusban :D

2011. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteketXD Amúgy az is jó ha egy olyan oldalt írtok amin ilyen ötletek vannakXD
2011. aug. 30. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:
nézd a spektrum home-on a barkácscsajt
2011. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ragasztgathatsz a szekrényedre fényképeket,ahol a barátnőiddel,családdal vagy... Vagy amilyet csak akarsz. Illetve posztereket, vagy nyomtatott képeket bárkiről,bármiről. A nővéremnek falra szerelt tükre van, és a tükör szélébe szokta bedugdosni a fotókat.. nagyon jól néz ki! ;) Én most kicsi masnikkal ragasztgattam körbe.. :) (piros,sárga,kék,zöld..stb.. ) Sok sikert!
2011. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Előző vagyok:

Bocsi.. kiegészíteném.. :)

A nővéremnek nagyméretű falra szerelhető tükre van és én a szekrényemre ragasztgattam a masnikat ( de oda ragasztod ,ahova akarod.. :D)

2011. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AĐA válasza:

11:36:

Én is ugyanerre gondoltam (: az ajtótól a falig mezitlábas festéknyomok lesznek a padlón,a fal aljától a plafonig pedig kéznyomok.

2011. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!