Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szobaátalakítás. Milyen...

Szobaátalakítás. Milyen stílusú legyen?

Figyelt kérdés
Most alakítjuk át a szobám, de nem ilyen drasztikusan, hogy falfestés meg minden, csak új kiegészítők lesznek meg ilyesmi. A fal tűzpiros tapéta, elég kényes, nem lehet rá ragasztgatni posztereket. Fehér bordűr van, és minden bútor fehér. Van egy ágy, kanapé, íróasztal és két szekrény. Szeretnék valami új stílust belevinni, gondoltam az ilyen indiai-egzotikusra, de nem tudom még. Szerintetek az jól néz ki vagy milyen legyen? Ja, ha számít tetőtéri szoba.
2011. szept. 7. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Az idiai stílushoz a piros szín még ok, de a fehér bútorok már furcsák. Én inkább vennék néhány fekete kiegészítőt (párnát, lámpabúrát, vázát, sok virág cserepet, amibe olyan virágokat ültetnék amik csak zöldek).

A padló milyen?

2011. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fehér szőnyeg, ilyen bolyhos, kicsit süppedős.
2011. szept. 7. 18:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a választ! :)
2011. szept. 8. 10:49
 4/4 anonim válasza:
szép lehet s zobád, mivel nagyon kedvelem a piros-fehér párosítást. Szerintem is egy kis feketét kéne bevinned a szobába. én szívem szerint egy kis fekete mintát rajzoltatnék a falra, vmi csíkokat, az nagyon jól mutat a piros mellett :) a bútorról pedig annyit, h vmi fekete kiegészítőkkel "telepakolnám" XD, na jó, nem épp tele, de azért látszódjon a szobán, h a fekete is szerepel a szoba színeiben :)
2011. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!