Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol találok újságpapír mintájú...

Hol találok újságpapír mintájú anyagot?

Figyelt kérdés

Faházban lakunk, így festeni nem lehet a szobám falát. Pár éve mindig anyagot rakok fel a falra, ami melegebb külsőt ad a szobának. Most ilyet szeretnék, mint ami a képen van, de sehol nem találok ilyen anyagot. Nem tudjátok, hogy hol találhatnék?(:


[link]


2011. szept. 11. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit szólnál az újságpapírhoz? Voltam olyan helyen, ahol 30-as évekbeli színházas újságokkal tapétáztak.
2011. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is gondoltam rá, mert én is voltam már olyan helyen, a gond az, hogy ha szellőztetek hatalmas a szél a szobámban. és a fa miatt nem lehet tapétázni csak szögellni vagy ragasztani, tehát annyira nem stabil ha sima papírral csinálom :s de azért köszi :)
2011. szept. 11. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Néhány fotós boltban lehet anyagra nyomtatni, de 100 forint körül van egy A/4es lap, nagyban tuti nagyon drága. Próbálkozz az e-bay-en.
2011. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, egy eldugott kis boltban találtam :)
2011. szept. 12. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a mindenki csak én egymagam voltam, de örülök neki nagyon! Majd ha gondolod tegyél fel képet a faladról!
2011. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jaj hát nagy boldogságomban megzavarodtam :) időigényes mire megcsinálom, de rakok fel képet :)
2011. szept. 12. 21:47
 7/8 anonim válasza:
kíváncsi vagyok, biztos jó lesz:) meg tudnád mondani, hogy melyik boltban találtál ilyet?:)
2011. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hű pesten találtam,holnap megnézem neked a nevét (:
2011. szept. 18. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!