Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A szobámba milyen kiegészítőke...

A szobámba milyen kiegészítőket tehetnék, amivel keleti/indiai esetleg japán stílusúra szeretném?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra gondolok, amiket nem kell különösebben barkácsboltban, írószerben beszerezni, hanem otthon is megtalálható, vagy elkészíthető.
2009. ápr. 23. 16:27
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, és 14 éves vagyok, és lány:)
2009. ápr. 23. 16:31
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

festékből hurkapálcából és rizspapírból vagy valami hasonlóból lehet lampionokat csinálni, csak ne gyertyát rakj bele,hanem pl egy régebbi színtelen karácsonyfaégő égőit kötözd ösze néhányasával, és így még sorba is tudod őket lelógatni fentről vagy üvegből üvegfestékkel gyertyás mécsestartót csinálni, függönyre varrj kicsi flittereket, gyöngyöket, bár ezek inkább közel-keleti/ indiai stílusúak...

itt van 3 link, hoy kb hogy néznek ki:

[link]

[link]

[link]

2009. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

wáááóóóó:D ezek nagyon jó ötletek, köszi szépen, megcsinálom szerintem őket:)

köszikösziköszi;)

2009. ápr. 23. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem apám csinált egy jin-jangos lámpát.mégpedig úgy hogy egy bútorlapon rajzolt 1 óriási szabályos kört, azt kivágta a megfelelő szerszámmal.megrajzolta az íveket és festékszóróval lefestette.2 db nagyobb vkörte van a 2 pont helyén.ezt bármilyen asztalossal le tudod gyártatni, nem nagy kunszt. és olcsó megoldás.
2009. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

wáááóó, ez tényleg helyes lehet:D talán megcsinálom eztis:)

köszi nagyon nekedis:D

2009. ápr. 26. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!