Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Falra szerelt polcrendszer?

Falra szerelt polcrendszer?

Figyelt kérdés

Aki csináltatott ilyet asztalossal, mennyiért csináltatta?

Fenyőből szeretném a polcokat, Obiban vagy praktikerben pedig a konzolokaat (azt hiszem ez a neve) megvenni.Esetleg lehet méretre vágatni fenyőpolcot is ezekben az üzletekben? Mert ha asztaloson keresztül csináltatom, biztos, hogy jóval drágább lenne. Adnátok ötleteket?

Köszönöm.


2011. szept. 18. 14:21
 1/6 dirtboy ***** válasza:
obi meg ilyen helyeke nem lehet méretre vágatni
2011. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne drágább... ha kész bútort vennél asztalosnál az igen drágább lenne, de ha úgy tőle rendeled meg az olcsóbban megcsinálja mint az áruházak és persze minősége is van ám. Szerintem felejtsd el bútor ügyben főleg ha polcrendszerről van szó, inkább keress fel egy asztalost ős jól megcsinálja neked úgy ahogyan azt akarod.
2011. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:
első vagyok,jól mondja a második,nem mindegy hogy forgácslap vagy táblásított fenyő szép felületkezeléssel.
2011. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Méretre vágatni lapszabászatban lehet, mi komplett előszobaszekrényekhez vágattunk ott lapokat. Mindent megcsináltak, még a szerelvények helyeit is, és nem volt drága.

Szerintem ehhez nem kell asztalos.

2011. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is ezen vacilálok, hogy ha találnánk jó áron fenyőlapot, akkor a lapszabászatban szépen meg tudják csinálni. Vagy jobb lenne ezt asztalosra bízni? Hogy őszinte legyek, elég bénák vagyunk a férjemmel ilyen barkácsdolgokban....
2011. szept. 18. 14:52
 6/6 dirtboy ***** válasza:
ha igazi fenyőfűrészáruból akarod akkor azt nem lehet csak méretre vágni és meggyalulni mert táblásítani kell hogy ne görbüljön meg idővel.
2011. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!