Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan nézhetne ki jól?...

Hogyan nézhetne ki jól? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy fekete-fehér-sötétkék Audrey Hepburnos, retros stílusú szobám lesz, csak az a gond, hogy egy óriási, nem valami szép emeletes ágy van a szobában amit praktikussága miatt nem szeretnék lecserélni.

Hogyan nézhetne ez ki jól, mit lehetne vele csinálni, hogy ne legyen ilyen szürke és egyszerű? Valami ötlet esetleg?;)


ilyen az ágy: [link]


előre is köszönöm a válaszokat:)


2011. szept. 18. 20:10
 1/2 Ágh Ferenc ***** válasza:
A tisztíthatóság miatt a jelenlegi bevonat nem igazán változtatható meg, legfeljebb átfestéssel, de ez nem biztos,hogy a legjobb megoldás! Én egy hasonló szituáció megoldásaként,- itt gyerekek elhelyezésére volt az ágy -,egy mennyezetre rögzített függönnyel oldottam meg a problémát, amit ha nem volt az ágyon senki, köré lehetett teríteni. Nem úgy mint a régi baldachinos ágyaknál, hanem inkább sátor formát alkotva, amit viszont az anyag esése nagyon mutatósan szépített meg. Az én esetemben egy okker és bronzkeverékű áttetsző függöny anyag lett kiválasztva, ami abban a környezetben nagyon szépen mutatott.
2011. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha az ágynemű is olyan színű és mintájú, ami illik a szoba stílusához, akkor szerintem nincs baj az ággyal.
2011. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!