Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen lakberendezési stílust...

Milyen lakberendezési stílust képvisel ez a ház?

Figyelt kérdés

[link]


ugy teljes egészében, kívül, belül, butorok stb


2011. szept. 28. 21:15
 1/6 anonim válasza:
100%
minimalista
2011. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

első vagyok

ez a ház kívül belül letisztult formálat tartalmaz.egyértelműen a legmodernebb a minimalista stílust tükrözi bár egy kicsit több bútor van benne mint általában a minimalista otthonokban.

2011. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

gy igaz, kívülről minimál, belülről viszont pl a konyha nem az a tipikus minimál. Főleg azok a székek a pult mellett.

Kicsit otthonosabb a minimál stílusú házaknál, de én még így sem költöznék bele :)

2011. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szal akkor ilyen otthonos-minimal stílus. Nekem tetszik, bár kicsit nagy,,,olyan elhidegülté teszi a tágas hely a családot vagy azokat akik benne laknak.
2011. szept. 28. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

modern, minimalista. imádom az ilyen kecókat, nagyon el tudnám benne képzelni az életemet.

utálom a túlzsúfolt, eklektikus, klasszikus, antikos, tökömtudja milyen lakásokat. :)

2011. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Ez valami borzalmas. Ki nem állhatom az ilyen modern házakat. Ezek lakások, nem otthonok, nincs "lelke". Amúgy sem illene hozzám, én kreatív vagyok és spontán, egy ilyen borzalomban megfulladnék.
2011. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!