Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet a legjobb számítógép...

Kri76 kérdése:

Hol lehet a legjobb számítógép-asztalokat kapni Budapesten? (Lapraszereltet, nem kell tiszta fa)

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Legjobb ha felkeresel egy asztalost és méretre megcsináltatod egyedileg úgy hogy az neked jó, legyen, és garantált hogy nem esik szét fél év múlva. Én jártam már így vettem egy komplett asztalt itthon összeraktuk úgy ahogyan azt kellett és alig lehetett már rá pakolni így is majdnem darabokra hullott. Aztán egy asztalos kicsit feltuningolta kapott rá új lapot meg hozzá lett építve egy kis rész ahol a fiókok vannak és meglettek erősítve az össze illesztések, kicsit idétlenül néz ki de legalább atombomba biztos.

Ha te felkeresel egy asztalost az tuti szépen megcsinálja és nem vásárolt darabokból egészíti ki neked a dolgokat ami nem is tetszene neked.

2011. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdés csak hogy egy asztalossal egyedileg készítettet asztal árban felveszi-e a versenyt a multik nyomott árával.
2011. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. okt. 5. 08:41
 4/5 demonitisz válasza:
nézzd meg a Benvia bútornál
2011. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyedileg csináltattam végül, és annyi volt, mint egy bolti, csak még szebb, és akkora, amekkorát én akartam.
2012. júl. 8. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!