Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hova forduljak?

Hova forduljak?

Figyelt kérdés

Van egy régi szekrényünk, és feltettem a netre eladni, mert a kislányomnak szeretnék újjat venni.

A helyzet az, hogy összesen 600an látták a hirdetést, és több mint 80 telefonom volt, de senki nem mondott összeget, a 80.-bol 20-25-en ingyen elvitték volna, a többiek meg azt mondták mondjak egy árat én. Sajnos nekem foggalmam sincs, de volt aki délegyházárol, kistarcsárol, vonyrcvashegyről érdeklődöt. Mennyit érhet, ha hívok becslőt, annak kell-e fizessek?


2011. okt. 5. 13:37
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elírtam:

[link]

2011. okt. 5. 13:39
 2/10 anonim ***** válasza:
bocs, szerintem rossz a link
2011. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A linken nekem nem jelenik meg semmi, csak az express oldala.

Egyébként, hogy árulhatsz úgy valamit, ha még határoztad meg a vételárát? Nem értem..

2011. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*a még nem határoztad meg
2011. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem antik jellegű, akkor nem érdemes becslőt hívni ezért. Nézd át a Vatera, Tesz-vesz oldalakat, ott mennyiért kínálják a hasonlókat.
2011. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fel
2011. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia!


Nem akarlak elkeseríteni, de ez a szekrény nem ér nagyon sokat.


Olyan 20-40.000Ft körül kaphatsz érte, ha tisztességesen megadják az árát.


Ezeket viszonylag nehéz eladni, úgyhogy a sok érdeklődőd maximum 10.000Ft körül akarna érte fizetni...


én pl el sem mennék érte. Sajnos nem elég öreg még...

2011. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó link:

[link]


Elvileg 20.-at kérnék érte, de nem tudom eldönteni, hogy az viszonylag jó ár-e. /esetleg sok-kevés/ Egyáltalán nem értek hozzá, és ennek volt még két része, amit szétvertünk, és lomtalanításkor még tavaly levittünk.

2011. okt. 6. 08:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Az oldal nem található!
2011. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na jó, ezt nem értem, pedig már 6millio linket adtam, de valamiért nem jók.

Kérlek valaki nézzen rá:

Expressz.hu /keresőbe: budapest, és beírni hogy elvihető szekrény /kb.-2-3 hirdetés, szept 29.-i/

köszi

2011. okt. 7. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!