Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Valami jó színt mondanátok...

Valami jó színt mondanátok hálószobába? (Pár adat lent. )

Figyelt kérdés

A padlóm világosbarna, pont olyan színű mint a bútoraim. A szobám egyik fala 3/4 része ablak, de nagyon keveset süt erre a nap. Ez nagyon zavar, főleg , hogy a szobám eddig mindig hideg színű volt ( kék,lila,ocsmány zöld ) és azt hiszem az eddigi színeket megbántam hogy felfestettem mert nem éreztem benne annyira jól magam mint amennyire kellene. Most elhatároztam hogy egy meleg színt szeretnék, és azt is hogy 2 színűre szeretném festetni a falamat. Tudnátok olyan színeket mondani amelyek jól néznek ezek alapján egy hálószobába?

Előre is köszönöm.


16/L


2011. okt. 9. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Barack szín? Bár én most zöldre tervezem festeni a hálót. Próbálok nem túl hideg árnyalatot keresni, mert nagyon kicsi a szoba.
2011. okt. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Barackszín meg vajsárga

ezektől mindig olyan érzésed lesz, mintha sütne be a nap :) én is nemrég váltottam, olyan okokból mint te

2011. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Narancsszín tengerkékkel. Ha a narancs dominál, egyáltalán nem lesz hideg.
2011. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem kedvencem a sárga,de egy sötétebb szobába nem rossz ötlet.

Nálunk a nappali nem valami világos és hosszas gondolkodás után kifestettük az egészet fehérre és az egyik falra meg fehér alapon olyan vidám színes tapétát tettünk és szerintem tök jó lett :)

2011. okt. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A barackszín meg a narancssárga nagyon tetszik. Az pedig eszembe sem jutott volna, hogy ezekhez vajsárgát válasszak, de őszintén szólva nagyon tetszik az ötlet. :)


Köszönöm mindenkinek!

2011. okt. 9. 11:21
 6/11 Hungy ***** válasza:

Nézz szét ezen a linken:

[link]


Ha ide küldesz egy fotót a szobádról, akkor kapsz egy olyan linket tőlük, ahol egy csomó színt, mintát, akár tapétát is kipróbálhatsz, és a fotódon azonnal látod is a változást, hogy hogyan nézni ki úgy a szobád. Annyi színt próbálsz, amennyit csak akarsz. Nekünk ők csinálták az egész lakásunk tervét, és marha jó lett. A "kapcsolat" menüpont alatt találod a címüket, ahova írhatsz, és a képet is oda kell küldeni.

2011. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az ablakkal szemben lévő fal narancs, a másik 3 citromsárga. mindig napfényes lesz a fíling :)

meleg színek, jó hangulatot adnak a szobának :)

2011. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Azon az oldalon pedig rögtön széptnézek!

2011. okt. 9. 16:29
 9/11 anonim válasza:

Nekünk a hálószobánk terrakotta (narancssárga-szerű) színű, és nagyon imádjuk! De mi melegszín-pártiak vagyunk, és az egész lakásunkban ilyen jellegűek dominálnak.


Valami ilyesmi a szín:


[link]

2011. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mekkora a szoba?

ha nagy, akkor bíbor, bordó is lehetne. vaj színnel párosítva


ha kisebb, akkor valami narancsos, a terrakotta jó ötlet. napsárgával párosítva.

2011. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!