Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyibe kerülhet egy egyszerű...

Mennyibe kerülhet egy egyszerű, nem flancos kád panellakásba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
10-20 ezer, plusz a beépítés és az előlapozás (ami többe kerül mint a kád maga...
2011. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A méretétől is függ, ha nem sürgős, akkor érdemes lesni az akciókat, 10 ezer körül/alatt is lehet találni, de nem bárhol és nem bármikor.
2011. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha bontani kell akkor 1 vagyon..nem a kád hanem a többi...ha metlaki van és esetleg kisebb a kád akkor azt pótolni kell stb stb
2011. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

10 ezer körül vannak egyszerű lemezkádak 160-210 cm méretben.

Ugyanez akrilból 20 ezer.

Hozzávaló sima gumidugós szifon 2000 körül, félautomata leeresztős 4000 körül.kádláb ha nem akarsz a szintezéssel bajlódni 4000-6000 körül.

Előlapot fillérekből kihozod ha tetőlécből és gipszkartonból építesz elé, annyira egyszerű hogy te magad összebarkácsolod otthon maximum burkoló szakira kell költeni de szerintem az sem okoz gondot egy barkácsszellemű férfinak.

2011. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat!
2011. okt. 19. 13:39
 6/10 anonim ***** válasza:

ha kicsi a hely, akkor Ravak avocadót vennék, ez 100e Ft, de nyersz egy csomó helyet.

[link]

2011. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj, ezt én is néztem, nagyon szép ez a kád.

Csak épp ha veszel hozzá előlapot és lábat, 150 ezernél tartunk, és ez még csak az anyagár. Akinek olyan kicsi a fürdője, hogy bajosan fér el benne egy hagyományos kád, annak általában nincs ennyije egy kicsit kisebb kádra.

Ennek ellenére gondolkoztam rajta, hogy jó lenne beszerezni valahogy, de aztán megláttam egy barkácsáruházban hidromasszánykádat kabinnal, mindennel, 180-ért. Igazából ha már ennyi pénzt kiadok, akkor nem izgat az a 15% hely, amit megspórolhatnék, inkább veszek egy masszázskádat, amiben ellazulhatok, és nem foglalkozom azzal, hogy nagyobb helyet foglal. Szerintem.

2011. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lábbal 100, előlapot nem kell venni.
2011. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, és hogy burkolod le szépen? A linkelt oldalon van egy mozaikcsempés, de a hálós mozaikcsempe horror áron kapható csak, 3 ezer darabja. Azzal is kijön az 50. Sima csempével meg, ami olcsóbb, ronda lesz.

Ja meg mondjuk a kérdezőnek külön probléma lenne, hogy a padlóburkolatot is cserélni kell, mert kilátszik alóla az aljzatbeton, ami megint pluszköltség.

2011. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(épp most vaygunk túl lakásfelújításon. a kádunkhoz adtak előlapot. a vizes és a burkoló is azt mondta, hogy dobhatjuk ki, mert nem jó megoldás. jobb és tartósabb ha burkolják. konkrétan 790.-Ft volt egy 30x30as lap, 14.000volt a teljes kád burkolás.)
2011. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!