Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Olcsó bútorbolt Budapesten?

Olcsó bútorbolt Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Budapesten(vagy elsősorban a budai oldalon) keresek olyan bútorboltot, ahol egy matrac mondjuk nem 50000 Ft-tól kezdődik.

Konkrétan ágyat szeretnék venni, és ilyen Jysk kategóriájú boltokat keresnék. Tudjátok, olyat, ahol azért van választék is. de mégsem szálltak el az árakkal.

Domusban(Hungária krt), Retz-ben, Ludwig-ban, Asko-ban voltam már.


Előre is köszi a segítséget!


2011. okt. 20. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:

azért szerintem erre érdemes áldozni.

van egy mondás, miszerint az ágyadat és a cipődet jól válaszd meg, hiszen ha nem az egyikben, akkor a másikban vagy :)


ajánlom az Ikeát, ott nagyon sokféle matrac van, garanciát is vállalnak, és van 4 hónapos 0 THM-es hitel. ez nem egy eldobható papírzsepi, hanem egy 10 évre szóló befektetés. legalábbis szerintem. elhiszem, hogy nem vagy eleresztve, de azért mégiscsak jobb reggel kipihenten ébredni mint fájós háttal.


ha mondjuk viszonylag olcsón jót keresel, akkor ajánlom ezt a kinyithatós kanapét, nekem ilyen van, és gyakran alszom rajta : [link]


ha rendes ágyhoz való matracot, akkor nézd meg az Ikea honlapját.

2011. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Möbelix-ben is körülnéznék a helyedben.
2011. okt. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 demonitisz válasza:

szia:-) budán nem tudok de a 18-ker ben a Benvia bútorboltban olcsón kaphatsz kiváló minőségű matracokat.

mi ott vettünk 90-eset 34-ért:-)

2011. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

...én egy vidéken élő vagyok (Kelet-Magyarországon). Csak ámuldozok, mikor az ország más részin a termékek összegeikről beszélnek.


Itt Kelet-Magyarországon, le sem merem írni, hogy mennyi a minimálbér. Ezzel párhuzamosan olcsóbbak is az árak.


Miért nem készítettel egy itteni szakemberrel egy speciális matracot. Írd le, hogy milyet szeretnél (méret, rúgós, szivacsos, emlékezőszivacsos, táskarúgós) mindezt a mintaboltban össze tudod írni (a legdrágább boltban is jó), és ezt követően kérj ennek megfelelő ajánlatot.


Szerintem a nagy áruházakat hanyagolni kellene...

2015. márc. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!