Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik kényelmes kanapé,...

Létezik kényelmes kanapé, vagy ülőgarnitúra?

Figyelt kérdés
Ami olyan mély, kicsit befelé dől és magas fejtámlája van. Nagyjából olyan mint a vonat ülés a hely-jegyes részen. Régebben sokat láttam, de most mintha eltűnt volna.
2011. okt. 24. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Létezik :) A miénk hasonló, csak nincs külön fejtámlája, viszont úgy van kialakítva, hogy én pont rá tudom hajtani mégis a fejem, a többiek meg nem érdekelnek :D De jó mély, kényelmes rajta ülni, imádom :) Igaz, általában inkább fekszem, mint ülök, mert az még jobb :)

De valamelyik boltban láttam olyat is, ahol külön dönthető fejtámlát lehetett rakni a kanapéra, mint az autósüléseknél, az lenne igazán neked való. Talán a kikában láttam, de nem biztos.

2011. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem. Ha eszedbe jut a tipusa vagy gyártó megírhatnád
2011. okt. 25. 08:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem volt külön a fejtámla, csak a felső részén kicsit meg volt dönve befelé és ettől az egész olyan körbeöleelős lett. olyat keresnék
2011. okt. 25. 08:40
 4/4 rinera válasza:
A bútorok nagyrészt amit szeretnél méretre tudod elkészíttetni sarokgarnitúrákat és ülőgarnitúrákat itt méretre és formára készítenek [link]
2012. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!