Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet olcsón kapni ilyen...

Hol lehet olcsón kapni ilyen konyhai dolgokat? Tepsi, edények, müanyag edények, étkészlet stb.

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 18:17
 1/9 anonim válasza:

attól függ hol laksz.

De olcsón ilyen Lidl, Aldi, Tesco és kisebb boltok

2011. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tesco, Lidl, nézz körül!
2011. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100-as boltokban.,de a Vasboltban is találhatsz olcsón jó dolgokat.
2011. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg aukciós oldalakon is, pl. vatera, tesz-vesz.
2011. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Tesco, Euro-one, 100-as, piac, stb. Felenk vannak mozgoarusok is, a legolcsobbak ok. DE! Olcso husnak hig a leve, ezt mar megtanultam, jol nezd meg mit veszel. Volt amibol 2-3 olcsot vettem, hamar ki is dobtam, mergemben megvettem a dragat, aztan azota is megvan. Lidl-Aldi szerintem egyaltalan nem olcso, csak ahhoz kepest, hogy nagyon jo minoseget arulnak. Tanyer-evoeszkoz meg mindegy, abbol en is a legolcsobbat veszem. De arra is rajottem, hogy az arak helyfuggoek is...
2011. okt. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sok jó és olcsó dolgot lehet venni az IKEÁban,minőségre is szuper:)
2011. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2011. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
IKEA!!! Sokszor nagyon jó minőségű termékeket fillérekért lehet megvenni.
2011. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sashinka válasza:
Inkább vegyél kevesebb de jobb minőségűt jobban jársz, tovább birja, és nem anyázod magadat mikor az olcsó bóvli késsel szétvágod a kezed ,vagy a tej folyton leég a bililemez edényben. De ha muszály akkor én is láttam már párszor az ikeában néhány jóbb minőségű cuccot és ha a minőség nem számit akkor vegyél a piacon a romáktól bár lehet hogy nem olcsobb ezeknél a multiknál.
2011. nov. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!