Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet szép, hagyományos...

Hol lehet szép, hagyományos díszeket kapni karácsonyfára? Az áruházakba (Tesco, Cora), csak mũanyag vackokat látok.

Figyelt kérdés
Van pár nagyon szép díszünk itthon, kézzel festettek, ilyeneket keresek, vagy bármilyet, ami hagyományosnak mondható. Az IKEA-ban milyen díszek kaphatóak?
2011. nov. 3. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de tényleg szinte mindenhol műanyagot lehet kapni ma már. Üveget nem is nagyon láttam én se. Bár gondolom az ára se annyi lenne, mint egy műanyagé.
2011. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ezeket az üvegdíszeket piacokon, vásárokon lehet kapni. Én az üvegdíszekről azért mondtam le mert a családban már sok kisgyerek van, és ha véletlenül leszedi őket, vagy a dísz esik le és összetörik, senkit ne vágjon meg. Én ezért váltottam műanyag vackokra. Van köztük olyan is amint a nejem festett pingpong labdákból. De egyébként mint már írtam piacokon, szabadtéri vásárokon még lehet ilyeneket kapni, sőt tavaly olyat is láttam ami 15-20 évvel ezelőtt volt divat.
2011. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A Butlers nevű lakberendezési boltban lehet kapni szép üveg díszeket/gömböket.

Van honlapjuk is, rá lehet keresni.

Több helyen is megtalálhatóak az üzletei, például Árkád, Corvin bevásárló központ.

2011. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tavaly Szfehérváron a karácsonyi vásárban vettem, üvegből, az oldalán nyitott volt és benne kis üveg figurák. Mint anno. Az ára 1000Ft/db volt. (Csak kettőt vettem a nosztalgia kedvéért)
2011. nov. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én tavaly is és tavaly előtt is vettem üveggömböket az obiban. Sima egyszerű gömbök de imádom őket. Ezek 90 forintba kerültek per darab. De voltak más fajták is drágábbért :) Szóval obi
2011. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem tudom hova valósi vagy de Budapesten az ÁRKÁD-ban a földszinten ,ahol a kajáldák vannak azzal szemben van egy konyhaeszközöket áruló bolt ,ahol mindenféle-színű gyönyörű díszeket lehet venni :) Vagy karácsonyi vásárokba pl: Vörösmarty téren karácsony előtt pár nappal. Remélem segítettem :) Boldog karácsonyt!
2011. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Piacon nézz körül. Idősebb néniktől vettem egy néhány éve gyönyörű kézzel festett üvegdíszeket. Vagy ha netán Ukrajnában jársz / Beregszász/ ott még árulnak igazi karácsonyfa díszeket!
2011. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én múlthét csütörtökön voltam budapesten, a pesti úti tescoban, és bár nem sok, de volt üvegdíszük. majdnem 1000ft volt darabja, de kb. 10 cm átmérőjűek voltak. Az IKEA-ban műanyagok vannak csak, vagy legalábbis 2 hete mikor ott vásároltam szinte csak olyanokat láttam. Igaz tényleg nagyon kevés és ráadásul pici díszek, ilyen kettesével becsomagolva voltak /üvegdíszek/, de azok írtó drágák.
2011. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én ma láttam épp a Penny Market katalógusban üvegdíszeket csillogó és matt piros és azt hiszem arany színben. A katalógusból csak annyi rémlik, hogy 46 Ft/db, és azt hiszem 20 részes, de ez nem biztos! Nézd meg, hátha nem kapkodják el olyan gyorsan!
2011. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam a Kikában és meglepetésemre árulnak üveg díszeket is. Olyan 800-1000 Ft körül van egyetlen darab közepes méretű gömb.

Ilyen 100 Ft körüli áron én is láttam máshol, de az műanyag volt. Jó a műanyag, hogy nem törik, de az az illesztési csík, ami függőlegesen végigfut rajta, nagyon illúzióromboló.

Ha már valaki említette a divatot, nálunk jellemzően a díszek nagy többsége szülőktől és nagyszülőktől örökölt. Így kb 30-50 évesek, nem mai darabok.

2011. nov. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!