Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szeretném szebbé és stílusosab...

Szeretném szebbé és stílusosabbá tenni a szobámat. Hogyan csináljam? 12/L Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kicsit szobám (2x3) és azt szeretném egy kicsit feltuningolni, csak azt nem tudom hogy hogy csináljam. A falam sárga a bútorok barna és kékas színűek. Ha van valami ötletetek akkor légyszíves írjátok meg, mert nagyon sokat segítenétek vele. A válaszokat előre is köszönöm!

Szandi :D


2011. nov. 5. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyező színű ágytakaró,függöny,díszpárna-jön a karácsony kérheted ezeket ajándékba.

Szobanövény.Falióra.Neked tetsző poszterek,képek a falon.

Térelválasztó függöny ágyhoz,asztalhoz-ezt magadnak is meg tudod csinálni-cd-ből,gombokból,szívószálból.

2011. nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én most az csináltam, hogy magamhoz vettem egy nagy adag magazint és elkezdtem kivágni belőle azt ami tetszett, majd felragasztottam a szekrényemre, úgymond ömlesztve, hogy kicsit takarják egymást, és hogy az egészet befedje. Tök jól néz ki :)) 12/L
2014. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!