Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Költözködéshez kellenének...

Költözködéshez kellenének nekem dobozok. Honnan szerezhetnék? Mások hogyan oldják meg?

Figyelt kérdés

Igazából nem költözünk, csak a szobából kell kipakolni mert festünk és a parkettát csináljuk stb.

Kisebb-nagyobb (tiszta) dobozok kellenének nekem, amibe bele tudok pakolni. Így is akkor a rendetlenség, hogy minden szét van szórva...

Sima karton dobozokra gondoltam.


Honnan szerezhetnék ilyesmit? Hova kell ilyenkor fordulni? Ti miként oldottátok meg?


Szivesen venném az ötleteket, köszönöm.


2009. máj. 9. 03:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltunk, hogy nagy nejlonzsákokba pakolunk dehát az nem jó... dobozok lennének a legjobbak, mert az egész lakást össze kell pakolni, még áthordani sem tudom gyorsan máshová.
2009. máj. 9. 03:10
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én banános dobozokban költözködtem és bizonyos árucikkeket is abban közlekedtettem kereskedő koromban. Zöldségeseknél kapsz, ingyen. Nagyon erősek, stabilok és nagyon jól lehet bennük csomagolni, tárolni.
2009. máj. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Lehet költöződobozokat vásárolni a nagyobb költöztető cégeknél.

(Sajnos nem tudom mennyibe kerül én használtakat kaptam tőlük ingyen, teljesen tiszták voltak, laprahajtogatva)

2009. máj. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ne hogy vásárolj dobozokat! minden boltban örülnek, ha valaki elviszi a dobozokat, sőt sokan nem tudják, még a tojástartókat is, ami nagyon jó hangszigetelő.
2009. máj. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat akinek van ötlete az még nyugodtan hozzáírhatja.


Boltokból mi is próbáltunk már hozni, de csak néha volt pár doboz. A legtöbb szakadt volt már és piszkos, olajos.

Ja és sajnos a legtöbb túl kicsi volt.


De ezt a banános dobozt és a költöztető céget meg fogom próbálni. Persze a bolt is jó ötlet, ha mást nem akkor megint onnan hozok, ha sikerül :)

2009. máj. 9. 13:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb áruházakban is megpróbálhatod , a METRO-ból szoktunk mi is hozni .
2009. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. máj. 10. 19:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi amikor elkezdtünk költözködni, előtte hetekig jártuk a boltokat, és mindig szereztünk néhányat egy-egy portyázó körúton (Mi totál az egész lakást elköltöztettük). Összesen 45 dobozt szereztünk, de idő volt míg meglett.

Tippek:

-Zöldséges

- Plus: ott is van mindig banándoboz

- Tesco: információs pultnál kell megkérdezni, mi egy csomó Baba-samponos dobozt szereztünk ott, teljesen tiszták voltak (frissibe volt belőle kipakolva a polcra)


Mindezek ellenére azért érdemes beszerezni egy adag erős szemetes zsákot is, ruháknak, plüssállatoknak stb. jó az is.

2009. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm a válaszokat, ezeket mindet meg fogom próbálni.

Én is valahogy úgy gondolom, ahogy az utolsó válaszoló, nejlonzsákokat is beszerzünk, a ruhák múltkor is abban voltak, és a plüssöket is abba terveztük pont :)

2009. máj. 12. 23:08
 10/10 anonim ***** válasza:

A tul nagy doboz amugy se jo mert hiába fér bele sok minden ha meg se birod emelni:))

-tapasztalat:))

2009. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!