Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Matrac vásárlása,2db 90*200ast...

Matrac vásárlása,2db 90*200ast vagy egy 180*200asat?

Figyelt kérdés

Hello! Segítséget szeretnék kérni matrac vásárlása ügyében. Jelenleg van egy franciaágyam, amit édesapámtól kaptam (ahol volt, azt a lakást eladta) viszont elég régiek benne a matracok. Az volna a kérdésem, hol lehetne viszonylag olcsóbban (max 50k/db) venni két 90*200-as matracot? Vagy érdemesebb lenne befektetni egy 180*200-asra? Alapvetően én használnám, viszont a barátnőm néha velem alszik, és a testsúly különbésg megvan úgy jó 25%, azt olvastam akkor érdemesebb 2 különbözőt venni.


Baromkodók kíméljenek, köszönöm.


2011. nov. 20. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Jysk, Metro jó akciókat szokott csinálni. Nekem 160-as ágyam van, és mindig a 2 matrac híve voltam. Én nagyon éberen alszom, ha a párom mozdult, én is felébredtem. Azonban tavaly 160-ast vettem, sima habszivacsból, nagyon jó kényelmes, és sokkal olcsóbb.
2011. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképpen kettőt vegyél. Így nem gáz, ha a másik forgolódik, no meg na egyszer összeköltöztök és kiderül, hogy hosszú távon nem jó neki az, akkor elég csak egy matracot cserélni, neked meg maradhat az, amit szeretsz.

Hogy milyet? Szerintem nézzetek körül az ikeában, ott ha nem jön be, három hónapig visszacserélik, így tudsz válogatni.

2011. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

2t vegyél. A forgolódást sem fogod érezni és át tudod forgatni, ha netán szamárgödrös lesz. Ill. ha cserélni kellene, akkor elég az egyiket és nm egy nagyot kell újra venni.

Én a Novetex-et ajánlom. Magyar és nagyon jó matracaik vannak.

2011. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket, akkor 2-t veszek, csak attól félek, hogy kemény a matrac széle és az kissé kellemetlen középtájon
2011. nov. 21. 07:42
 5/8 anonim ***** válasza:

nekünk egy 160 cm széles van, a barátom duplaannyi súlyú mint én, és sosem okoz problémát. tegyük hozzá, elég mélyen alszom, nem zavar, ha forgolódik, vagy akár felkel éjjel pisilni :)

engem pl nagyon zavarna, h középen vagy lyuk lesz, vagy kemény a széle. így jobban össze tudunk bújni, ha szeretnénk.

az ikeát nézd meg, ott visszacserélik, ha nem jó, és ki is tudod próbálni az összeset.

2011. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mindketten a kemány matracot szeretjük (fájós hátúak, jeah :D ). Szerintem akkor megpróbálom az ikeát, meg egy 180*200asat, ha nem válik be a régi matrac sem annyira rossz még hogyvisszarakjam :D
2011. nov. 21. 10:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát olyat válassz, aminek nem kemény a széle :D Egy jó ágykeretben nem csúsznak szét, de ha mégis megtennék, akkor a külső keretre tegyél még egy plusz lécet, ami összeszorítja a matracokat.
2011. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A memoria matracokon nem lehet érezni a másik forgolódását.Szerintem egyben jobb.

Nekem dr.dream van jó áron vettem és magyar is.

2012. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!