Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehet elkerülni a...

Balazs00xx kérdése:

Hogyan lehet elkerülni a rengeteg port a panel lakásban?

Figyelt kérdés

3. emelet , xv kerület, újpalota, és ha kitakarítok fél óra múlva tiszta por minden :\ bútorok , műszakik, padlón pedig csomóba áll össze a por ..

Sikerült valakinek ezt már kikószöbölnie?


2011. nov. 26. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Két éve keresem a megoldást, de nincs. A legtöbb amit tehettem, az az, hogy minimalizáltam a porfogó felületeket, és naponta gyorsan kitakarítok (porszívózás, portörlés). A műszaki cikkeket, amik különösen vonzzák a port, pl. érdemes bepakolni egy zárható szekrénybe és csak használatkor kinyitni őket.
2011. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy melyik részen laksz de én is itt élek és nekem elég hetente egyszer takatitani.Ja és a7-en élek már több mint 33 éve
2011. nov. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

erdőkerülő utca

lidle-től nem messze 3.emelet és itt rengeteg a por sajna.. lehet a buszok vagy a kocsik kavarják fel ..

és nem találom a megoldást

2011. nov. 27. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Padlószőnyeg, szőnyeg használata! Ezek sokat felfognak.

Parkettán, hajópadlón, járólapburkolaton a por nem tud "megtapadni" ezért felkavarodik.

2011. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!