Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hintaszék vagy vastag szőnyeg?

Hintaszék vagy vastag szőnyeg?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek a kandalló elé? Hintaszéket vagy egy jó vastag, puha szőnyeget, amin lehet heverészni? Én a szőnyeg mellett voksoltam, férjem viszont a székek mellett.
2011. nov. 28. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szőnyegre szavazok, azon ketten is elfértek, sőt még a gyerkőcök is.
2011. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szőnyeg.


Mert ha hintaszék lenne, ahhoz is kellene valamiféle szőnyeg, hogy ne közvetlenül a talajon mászkáljatok, max csak vékony szőnyeg de szőnyeg.


A hintaszék egy ideig biztos élmény lenne, de hosszútávon biztos nem abban üldögélnétek. Jobb egy puha fotelban lábakat felhúzva kuporogni, mint fel le erőlködni, hogy lendületben legyünk...

2011. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mind2 :) Karácsonyra vegyél neki hintaszéket, te meg kérj egy puha szőnyeget :)

Nekünk van mindkettő, mindkettőt használjuk, szóval nem tudnám eldönteni, hogy melyik is a jobb

2011. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább szőnyeg.
2011. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra is, hogy nincs az az ipari porszívó, amivel a jó vastag szőnyegből ki birod szívni a szálak közé mélyen berakódó cuccot..

Nekem van jóóó vastag szőnyegem, de legszivesebben felgyújtanám, amikor negyed órányi porszívózás után is pattognak ki a szálak közül a morzsák, szöszök, bigyók, és izék!

2011. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A karácsonyi ajándékozás jó ötlet! :)

Férjem csak azért ellenzi a szőnyeget, mert kisfiunk most 8 hónapos, csúszik-mászik, szerinte egész nap tele lenne a gyerek szája a szőnyeggel... ebben igaza van, de a gyerek úgysem töltené az egész napját pont azon a szőnyegen! :)


A nehézkes takarítása már nekem is megfordult a fejemben...

2011. nov. 28. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó, de azért nem kell a legmacerásabb, legvastagabb szőnyeget venni! Igaz, marha jól néznek ki ezek a "kukacos" szőnyegek pl... De az tényleg őrület lehet takarításkor. Az olyan tényleg nem kisgyerekes lakásba való. Sőt én amondó vagyok, hogy felnőttes lakásban is csak olyan helyiségbe, ami ritkán van használva, vagy nincs nagy por és kosz és morzsálások, a cipőlevétel pedig alap...


Viszont vannak sűrűszövésű és alacsonyabb szőnyegek, amik szintén nagyon jók, mégha kevésbé divatosak is. Ezek azért jók, mert melegek, továbbá nem vesznek el benne a morzsák, a mini legódarabok, esetleg a fülbevalód sem... Könnyen porszívózható. És egy ilyenen a gyerek tud játszani, míg azokon a bolyhosokon még egy kártyavárat sem tudna felállítani.


Na meg ha nagyon pici a gyerek, akkor azért is szőnyeg legyen, mert a hintaszékkel biztos sokat játszana, és míg kicsi, leesne róla, megütné magát, stb...


Ja, vannak olyan szintén divatos szőnyegek, amiknek a szőrei különböző hosszúságúak, tehát, mintha dombok lennének rajta. Na ez sem az igazi, mert ezt is rossz takarítani, ugrál rajta a porszívó...

2011. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!