Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » BABZSÁKFOTEL ára saját kezűleg?

BABZSÁKFOTEL ára saját kezűleg?

Figyelt kérdés
Elsősorban azokat kérdezném, akik már csináltak maguk, otthon a normál méretű babzsákfotelt (klasszikust), hogy mennyiből hozták ki? Esetleg olyan válasz is érdekel, hogy varrónővel varratta és úgy mennyi. Köszi!!!
2011. nov. 29. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lett sokkal olcsóbb,mintha készen vettem volna, de legalább én csináltam!:)

Nekem kb. 10-11 ezer forintban állt meg!

2011. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok anyag kell bele, ha moshatóra akarod csinálni akkor ezt is 2x kell számolnod, mert ugye kell egy huzat is, amiben a töltet van. És persze meg kell venned a töltetet is. Úgyhogy sokkal olcsóbbra tényleg nem jön ki.
2011. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én csepp formájút csináltam. 2 rétegből hogy nehogy kiszakadjon. A fiamnak varrtam egyet és a barátaim azóta már 8-at kértek tőlem.Nem vagyok varrónő. hobbi szinten tudok varrni. Az anyagot én a vaterán vettem. 460,-/fm ami nagyon jó ár. összesen 6 folyóméter anyag kell hozzá.3 folyóméter sima fehér szövet. A külső pedig szabadon választott.A polisztirol gyöngy 250 L kell hozzá ami 3750,-egy nagyobb cipzár ami 500,-
2011. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!