Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nektek van akváriumotok?

Nektek van akváriumotok?

Figyelt kérdés
És ha igen,. hogyan illik a lakásotokhoz/házatokhoz?
2011. dec. 3. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs, mert azt folyamatosan karban kell tartani. Viszont van az iskolánkban, ahol kicsik és nagyok elbűvölten nézik az úszkáló halacskákat, még én is!
2011. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Van, de most nem üzemel. Sajnos elég kicsi, nagy nem is fér el, és ugye akváriumból a nagyot könnyű gondozni, a kicsinél borzasztóan kell figyelni, mert minden kis apróság nagyban befolyásolja az állapotát.

Azt tervezem, hogy veszek majd egy olyan asztalt, aminek az alja akvárium, legalább 100-150 literes, azt nem lenne olyan macerás karbantartani.

2011. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van, már 15 éve folyamatosan. Kezdetben csak egy 50 literes volt, aztán egy 140-es, 120-as, majd egy 450 literes, végül már pár éve egy 300-as van. Természetesen a kisebb tenyész és karantén akváriumokat nem számítva.

A 450-es már tényleg túlzás volt. Pl székre kellett állnom, hogy leérjek az aljáig és a takarítása egy fél napot vett igénybe.

A mostani 300-as sem kicsi, de még kezelhető méretű.

Azelőtt sok házi-barkács megoldást alkalmaztam, de ennél vettem hozzá gyári szekrényt és egy nagyon praktikus színben hozzá illő gyári alumínium tetőt.

Így mondjuk nem volt olcsó. Az akvárium élővilág nélkül is bőven hatszámjegyű összegbe került évekkel ezelőtt. De szerintem megérte. Inkább erre költök, mint cigire, italra.

2011. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lejobb házikedvenc,mindenki imádja.
2011. dec. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!