Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyit fogyaszthat egy...

Mennyit fogyaszthat egy éjszaka alatt?

Figyelt kérdés

[link]


Pontosan ilyen piramis háromszögem van. Arra lennék kíváncsi, hogy egy éjszaka alatt, este 20:00-tól reggel 08:00-ig vajon mennyi áramot fogyaszthatok, természetesen mindezt HUF-ba átszámítva. Sajnálom, rövidíteni nem tudtam.


Nagyon köszönöm a segítségeteket!


2011. dec. 13. 22:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat, természetesen mindet pozitívan értékeltem! A többi gyászhuszár meg temesse el magát ;)


Nyomdasz63, ha lehetne még egy kérdésem, mert nem vagyok otthon az ilyesfajta dolgokban, látom Te nagyon értesz hozzá ;)


[link]


Ajándékba kaptam a sókristály lámpám is, és érdekelne hogy ugyanezekkel a "feltételekkel" mennyi áramot fogyaszt egy éjszaka alatt. A lámpa fa talpú, talán 2-3 vagy maximum 4-5 kg-os, de mint látom, mindkettő a 15W-os izzóval működik. Megtennéd hogy hozzávetőlegesen kiszámolod, mennyibe kerülhet a fogyasztása?


Nagyon szépen köszönöm az eddigi pozitív válaszokat is, igazán hálás vagyok azoknak, akik nem csak "bepofátlankodtak" ide! Mert sajnos ilyenek mindig is voltak és lesznek... De azért köszönöm! Mentek a kezek :)

2011. dec. 14. 20:02
 12/16 anonim ***** válasza:
Megtennéd hogy hozzávetőlegesen kiszámolod.Mégis csak jobb Ogrénak lenni,mint szamárnak.Befelé az istállóba,míg jól van dolgod.
2011. dec. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Te elrontottad az életed amikor élve születtél.


Igen, mégiscsak tévedtem, Te akkora paraszt vagy, hogy az anyakönyvi kivonat helyett rögtön őstermelői igazolványt kaptál! Onnan a nagy helyismeret, igaz?! :-) Te agrár-csemete! Teee! :-) :-) :-)

Mondok pár jó tanácsot. Ha nem téged kérdeznek, legyen Ku*ss a neved. Mivel könnyen megégetheted magad még az életben ezzel a degradált stílusoddal, húzd magad picit visszább, mondjuk annyira, hogy emberek közé ne kerülj, nem érdemeljük meg ezt a sorscsapást. Annak bőven elég a jelenkori kormánypolitika, nem kellesz még Te is.


Szóval jegyezd meg és cipzár ... Te mezőgazdasági proletár.

2011. dec. 17. 20:11
 14/16 anonim ***** válasza:

Sólámpa. Nekünk is van kettő.

Valóban,15w-os az égő,ugyan olyan,mint a varrógépek nagy részében van/E14-s/.

Na nézzük...


-egy éjszaka,12órával számolva.150 Wh,azaz 0,15kwh

ha továbbra is 50ft/kwh-val kalkulálunk,akkor ez úgy 7.5ft/éj.

-tényleg nagyjából,inkább többel számolva ez heti 55ft.

-havonta 230 ft körül "sólámpázol" el így.

2011. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem kértem a bemutatkozásod.De kössz,én Pál vagyok.
2011. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Tudom Palikám, hogy az olyan embereknek, mint Te vagy, nehéz a felfogásuk, így hát lássuk csak, talán most már végre sikeresen eljut az agysejtjeidig az információ:


nem, nem magamra céloztam a felsorolás jellegű bemutatással, hanem rád, kedves Mocsár Úr. Tudom hogy nehéz az információ-áradat feldolgozása a számodra, de csak próbálgasd, talán egyszer sikert is átélsz!


nyomdasz63! Köszönöm a hasznos válaszodat és azt is, hogy nem mindenki olyan, mint ez a "Pali".... Nappali :D

2011. dec. 18. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!