Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A szobám falára szeretnék...

A szobám falára szeretnék valami feliratot kirakni (újságból vágott betűk), csak nem tudom mi legyen a szöveg. Mindenképp angolt, vagy franciát szeretnék, és elég meghatározót. Tippek?

Figyelt kérdés

[link]

vmi ilyesmi


2011. dec. 23. 22:57
 1/9 anonim válasza:
100%
lehetne egy kedvenc együttesed egyik dalából egy kis szövegrészlet vagy a kedvenc filmedből
2011. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
vagy igen amit az első mondott az is jó ötlet vagy pedig az egyik zeneszámnak a címe...
2011. dec. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Destroying Is Creating
2011. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Your killing has been observed by forces unknown...
2011. dec. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
West imitate me!
2011. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
No music,No life ?
2011. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fuck yeah
2011. dec. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

haha,ezek jók,köszi:D

bár nem szeretnék egy FÁKJE felírattal szembetalálkozni reggelente.a no music,no life,meg kicsit elcsépelt

2011. dec. 24. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:

nyomtathatnál is ki betűket. és akkor legalább ugyan olyan méretűek is lennének.

amúgy az nem tetszik ami a képen van? nem tudok angolul se franciául, de magyarul adok pár ötletet:

vmi álmodással kapcsolatos, pl egy álomvilágban élek. szeretem az életet. szeretem a családom. vmi film címe amit szeretsz, vár rám a szerelem, világbéke

2011. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!