Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen függönyt vegyek és...

Milyen függönyt vegyek és hol, ha azt szeretném, hogy ne lássanak be, de a fényt eressze át? Milyen anyag legyen?

Figyelt kérdés
Nem szalagfüggönyre gondoltam.

2011. dec. 26. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


ilyesmit. ez nappal nem enged belátni. estére gondolom sötétítőt használsz.


mondjuk én anno egy fehér lepedőt használtam, mert nem kellett húzogatni, beengedte a fényt, és villanykapcsolás után sem láttak belőlünk semmit :D

tudom, elég csórón hangzik, de jó hangulata volt.

ja, és persze nem tűzött a szemembe a nap sosem, nyáron valamennyire kizárta a nagy meleget.

2011. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt felejtettem még megemlíteni, hogy mivel nem túl világos a lakás, ezért sokszor kell nappal is villanyt kapcsolni. Ez a függöny olyankor is levéd a belátástól?
2011. dec. 27. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor nem igazán. mondjuk ezt jó lett volna először említeni :P


akkor marad a fehér lepedő. a fényt beengedi, és lámpakapcsoláskor is csak a sziluetted látszódik.

2011. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi :)

Akkor valami lepedőhöz hasonló függönyt keresek.

2011. dec. 27. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!