Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a jobb a gyerkszobába...

Mi a jobb a gyerkszobába laminált padlo vagy padloszönyeg, miért? Sötétkék padlohoz (laminált) megy az almazöld fal? Világosbarna lamináltpadlohoz és juhar-éger szekrényhez a babrackszinü vagy a világoszöld fal megy jobban, az ülögarnitura bordo?

Figyelt kérdés
(honapos a babám és most veszünk lakást használtan a gyerekszobában van lerakva laminált padlo sötétkék(a diogooldalán meg tudjátok nézni) és van ráteritve padloszönyeg de nincs leragazstva szeglyezve tehát fel tudjuk szedni csak az a kérdés melyik lenne jobb?Millyen szinü legyena fal a kék padlohoz,éneredetileg almazöldet szerettemvolna akkor még nem tudtam a kék padlorol.A másik szobánk milyen szinü legyen ha a fent emlitett butorok vannak benne és déli fekvésü?Az almazöld és a barack szin közt vivodok?!
2009. máj. 20. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szedjétek fel a szőnyeget, mert a parkettát sokkal könnyebb tisztán tartani, a szőnyeg meg folyton csak porzik (most sokan fogják mondani, hogy ők gyakran takarítják, ezért náluk nincs ilyen, de nekik üzenem, hogy attól, hogy nem látszik, még kijön belőle egy csomó szösz), hosszútávon lehetetlen tisztán tartani..ha az zavar, hogy túl rideg a parketta, akkor vegyetek rá egy kisebb méretű játszószőnyeget, amit könnyen ki lehet vinni a szobából, egyszerű mosni/szellőztetni.

egy natúr falszín (pl krémszínű, esetleg valamilyen figurás mintával) jól menne a kékhez.

a másik kérdésre a válaszom pedig: barack.

2009. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen jobb a laminált padló! Gondolj csak a poratkára és a rengeteg -szabad szemmel nem látható- allergiát is okozható élőlényekre!

Sötétkék padlóhoz az almazöld fal borzalmasan nézne ki (SZERINTEM) - izlések és pofonok!

Világosbarna laminált padlóhoz és bordó ülőgarnitúrához a barackszínű fal megy jobban (SZERINTEM)

2009. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A laminált padló atkamentes és könnyen tisztítható.

Sötétkék padlóhoz világoskék falat csinálnék.

Bordó ülőgarnitúrához nem megy a barackszínű fal. Az almazöld sem. Találj ki mást!

Sok sikert a (sz)építgetéshez!

2009. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A laminált padló az jobb mert allergia mentes...Én is kis játszó szőnyeget javasolnék ha zavar a padló.A kék padlóhoz világos fal lenne jó,de én nem kéket használnék mert akkor olyan "hideg" egyszínűnek tűnne a szoba...
2009. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!