Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen szinü a fal a szobátokb...

Milyen szinü a fal a szobátokban (nappal, hálo), milyen szinü butorok vannak benne ésa padlo szine? Gyerekszoba szinei, butorok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

A fiaim (3 evesek) szobaja zold, a szuletendo lanyaime sarga lesz. A mi haloszobank barackvirag, a nappali, konyha es etkezo (ez mind egy legter, boltivekkel elvalasztva)feher, ahogy az eloszoba is.


A furdoszoba, wc kek.

2009. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Hálószoba napsárga, nagyszoba karamell színű, étkező és konyha egyben púderrózsaszín kicsit mályvás árnyalatú. A plafon mindenhol fehér és stukkó a választék a fal és a plafon között. Gyerekszoba még nincs.
2009. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

A nappalink a hálószobánk is és ez napfénysárga.

A lányom szobája fehér,de ott mindenféle van festve a falra.

Bútorok többnyire natúr fa színűek.Mindkét szobában natúr fa színű fa mintázatú laminált padló van.

Sajnos kicsi a helyünk,így a világos színeknek kell dominálni,h egy kicsit optikailag tágítsa a teret.

Ha lenne külön hálószobánk,én tuti mélybordót szeretnék a plafonra szerelt robbantott tükörrel.

2009. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk mindenhol parketta van és tapéta különböző színekkel, de mind világos. A bútorok van, ahol bükk, van, ahol tölgy színűek.
2009. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
69%
az én szobám erős pink,kb3/4iga falnak,aztán a plafon és 1/4 babarózsaszin,középen diszitőcsik(ilyen szinű mint a fal,és virágok vannak rajta)anyáé narancs és ginger sárga,(olyan arányban mint az enyém)stukkóval.sárga nappali,halványzöld csempés fürdő,tesóm szobája fehér,dolgozó pisztáciazöld.ja a konyha s fehér..a bútorok többnyire fehérek és natúr fa,ált.juhar színűek,sok tükörrel:)
2009. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
előző vagyok,bocsi a hibákért,én rendesen gépelek,de a laptop néha ide oda teszi a szavakat mikor irok:S
2009. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nappali narancs sàrga,padlo parketta.

Hàloszobàk fehérek,padlok laminàltak.

Kislànyomnak idén nyàron festjük rozsaszinre,vagy citromsàrgàra.

Butorok mindenütt fehérek,és csontszinüek.

2009. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!