Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ennek a bútornak mi a neve,...

Ennek a bútornak mi a neve, és legfőképp: mire való?

Figyelt kérdés

Ténylegesen használnak ilyet az emberek?

[link]


2012. jan. 4. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Többfunkciós bútordarab:

1. Láda, aminek a tetejét felhajtva, különböző ruhaneműket tároltak benne. Leginkább a hálóing, köntös, éjszakai hálósapka, bajuszkötő (férfiaknál) stb.

2. Azért van bőrrel vonva a tetőrész, mert így le is tudtak ülni rá

3. Éjszakára arra készítették oda a hálóköntöst, ha felkeltek az ágyból, csak oda kellett nyúlni érte

2012. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Na, erre magamtól rá nem jöttem volna :) Nagyon köszönöm!

Csak azt nem értem, hogy gazdagék képein látok ilyenből sokat mostanában... Manapság mire használják vajon? Tán csak nem tartanak benne bajuszkötőt 2012-ben :D

2012. jan. 4. 20:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tarthatják bennük a hálóruhákat,köntöst stb. Öltözködésnél praktikus,ha rá lehet ülni és nem az ágy szélén kell egyensúlyozni közben.
2012. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek!
2012. jan. 4. 20:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ott alszanak a házi kedvencek :D
2012. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Régebben sem a szegény sem a gazdag nem aludt együtt az állataival.Annál több esze volt.
2012. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy bajuszkötőt nem tartanak benne, de a köntöst, hólóinget, pizsamát, papucsot, hasonlókat tárolhatják benne és nem az ágynemű közé hajtva tárolják, de nem is a fürdőszobában.

Egyébként gazdagéknál a nagyságos asszony ölebje még aludhat rajta, akkor viszont lehet, hogy annak az "ágyneműje" is ott van?

2012. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a díszpárnákat is beletehetik :)
2012. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon hasznos és látványos találmány.
2012. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont múltkor láttam egy ilyet,és nagyon megtetszett,ha lesz akkora hálóm,nekem is kell.Tényleg nagyon praktikus!
2012. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!